آشنایی با نقاط حساس بدن خانم ها و آقایان (ماساژ جنسی و زناشویی تحریک کننده)

ویژه افراد متاهل
با آشنایی نقاط حساس بدن زن و مرد و همچنین آموزش ماساژ جنسی رابطه گرم تر و بهتری را تجربه کنید. قبل از شروع رابطه حتما همسر خود را ماساژ دهید تا تحریک شود و سپس رابطه را شروع نمایید.
آموزش ماساژ زناشویی بدن در مجله آموزش جنسی و زناشویی طبتاج
ماساژ جنسی علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، می تواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت رابطه جنسی را دو چندان نماید.
ماساژ جنسی ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب می شود تا انها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یک دیگر ببرند. در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا این که دیر به ارگاسم می‌رسند، ماساژ جنسی بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد ودر این امر بسیار کمک کننده است.
در این جا مراحل مختلف ماساژ جنسی بدن زن را به طور ساده مرور می‌کنیم:
۱-ماساژ پشت بدن:
برای شروع ماساژ جنسی و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید.اول نوک انگشتان خود رابه پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید.سپس به طور متناوب با حرکات کششی، لرزشی «vibration» و دایره وار، آن را ماساژ دهید.
گاهی می توانید گوشت بدن وی را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.پوست سر را ماساژ داده و گاهی مو های وی را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پاهای او رفته و انگشتان پایش رابا دست فشار دهید.
۲- ماساژ جلوی بدن:
سینه و پستانها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه ها رابه آرامی ماساژ تحریک کنید. مو های ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.کف دودست خودرا بهم مالیده و وقتی گرم شد آن را روی تخمدانهای زن بگذارید. عده ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر می کند.
سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. دراین هنگام بهتر است زن تمرینات kegel را انجام داده و ماهیچه های‌ کف لگن خودرا مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.
۳- ماساژ واژن:
بهتر است دراین مرحله دستکش لاتکس بپوشید. می‌دانید که زن ها به دو طریق به ارگاسم می‌رسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس.
تعداد زیادی از خانم ها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر می‌دانند. گاهی اگر تحریکات به طور مناسب ادامه پیدا کند زن می تواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسمهای متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.
دست خود رابه یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن رابه انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان رابه سمت بالا « به طرف ناف» بگیرید. لبهای داخلی و خارجی «کوچک و بزرگ» رابا انگشتتان از هم جدا کرده و آن ها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.
حالا یک انگشت خودرا وارد واژن کرده به‌ دنبال ان انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خودرا بالا نگه داشته و آن را مقابل کلیتوریس قرار دهید. می توانید دست خودرا فشار دهید یا این که بلرزانید طوری که دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.
کف دست خودرا روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود رابه آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به ان بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خودرا بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.
شما می توانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن به‌صورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط ان «مانند چانه» لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آن را تحریک کنید. برخی از خانم ها از اینکار لذت زیادی برده و از شما می‌خواهند اینکار را برایشان تکرار کنید.
بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت تناسلی شما بسیار حساستر است. بنابر این هرگز انگشت خودرا به‌ صورت خشک و خشن روی ان نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس می کنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک می توانید کلیتوریس رابا لبهای واژن گرفته و با ان تحریک کنید.
انگشت خودرا وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود راکه آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و به طرف یک دیگر فشار دهید.اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک و استمناءکند. بعد از ان خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید.
یک روش دیگر برای ماساژ جنسی زن این است که مقداری ماده لیزکننده روی لب واژن ریخته سپس آن را با انگشت شست و اشاره خود بگیرید و ضمن فشار به آهستگی بکشید. این عمل را چندین بار پشت سرهم انجام دهید.
تخمدانها در دو طرف واژن قراردارند. گروهی از خانم ها از ماساژ انها لذت زیادی می‌برند و گروهی دیگر آن را دردناک می‌دانند. درصورت تمایل می توانید آن ها را ماساژ دهید.
قسمت داخلی رانها و مو های عانه رابه نرمی نوازش کنید. به تدریج که زن لگن خودرا بالا می برد،این منطقه را بیشتر ماساژ دهید. بعد از مدتی می‌توانید انگشت خود رابه سمت لبهای واژن ببرید. به کمک یک ماده مناسب انها را لیز نموده یکی یکی با دست بگیرید. محل اتصال لب بیرونی واژن به بدن رابا دوانگشت گرفته از پایین به سمت بالا بکشید. نظیر همین عمل رابا لبهای دیگر هم چند بار انجام دهید.
به آرامی انگشت خودرا وارد واژن کنید. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آن را وارد و خارج کنید. اگر لازم شد می‌توانید از انگشت دیگرتان هم استفاده کنید.انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خودرا دور کلیتوریس بچرخانید و ضمن ان با سایر انگشتان، استخوان لگن را فشار دهید. به این ترتیب شما می‌توانید سقف واژن «نقطه جی داخلی» و مثانه«نقطه جی خارجی» را تواما” تحریک نمایید.
با انگشت خود نقطه جی را داخل واژن تحریک کنید. برای اینکار انگشت خودرا روی دیواره قدامی واژن گذاشته و آن را مثل دکمه زنگ فشار دهید و دوباره بردارید. هم زمان بااینکار کلیتوریس را هم کمی غلغلک بدهید. با دوانگشت خود دیواره واژن را در جهت بالا و پایین هشت بار با هم فشار دهید و همراه ان کلیتوریس را نیز تحریک کنید. سپس کلیتوریس رابه نرمی با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامی آن را بکشید.
انگشت خودرا داخل واژن بشکل دایره بچرخانید ودر محل ساعت ۱۲ کمی مکث کنید. بعد از مدتی ورودی واژن رابا انگشت غلغلک دهید. انجام این عمل زن را بشدت حشری می‌کند. حالا انگشت خودرا بین لبهای داخلی و خارجی واژن برده از پایین تا بالا به سمت کلیتوریس بچرخانید. در این جا و بعد از انجام همه ی اینکارها او دیگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زیادی از ان خواهد برد!!
آموزش ماساژ جنسی بدن
معرفی نقاط حساس جنسی بدن خانم ها و آقایان بدن خانم ها و آقایان از لحاظ جنسی نقاطی دارد که بسیار تحریک پذیر هستند و برای رابطه جنسی می‌توان سراغ این ناحیه ها رفت. نقاط تحریک پذیر بخش هایی ازبدن میباشد که برانگیختن ان ها نقش مهمی در تحریک و لذت رابطه جنسی دارد. در اکثر آقایان و خانم ها توجه شریک جنسی به بخش های‌ دیگری ازبدن، غیر از اندام های‌ جنسی باعث بوجود آمدن
میل جنسی و ارتباط زناشویی می‌شود. تحریک مناسب و درست این نقاط می تواند لذت زناشویی و جنسی را چند برابر کند. البته باید دقت کنید که نقاط لذت بخش بدن در اشخاص فرق دارد و میبایست کم کم بخش های‌ حساس بدن خود و شریک جنسیتان را بشناسید
قسمت های‌ حساس بدن آقایان
اشخاصی که تصور می‌کنند تنها قسمت تحریک پذیر بدن آقایان بخش دستگاه تناسلی او می‌باشد، پس باید بدانند که هیچوقت زحمت شناختن دیگر نقاط حساس بدن رابه خود نداده اند. چنانچه خانم ها به بدن آقایان بیشتر توجه کنند می‌توانند نقاطی را پیدا کنند که به کمک این نقاط بسیار آسان و سریع می‌توانند ان ها را تحریک کنند.
سر : اکثر آقایان از نوازش موها و بازی با ان ها مخصوصا عبور انگشت از بین موهای شان لذت می‌برند. به دلیل این که هنگامیکه خانوما قسمت سر آقایان را مورد نوازش قرار می‌دهند، این امر موجب ترشح و آزاد شدن برخی هورمون های‌ محرک در جریان خون می‌شود که مرد را آماده فعالیت جنسی می کند.
گوش «لاله» : آرام نوازش کردن، بوسیدن، مکیدن و خوردن لاله گوش و حتی تحریک آرام با دندان هم بسیار برای آقایان بسیار لذت بخش می‌باشد.
لب : تنها به بوسیدن لب ها قناعت نکنید، بمکید، بخورید و حتی با دندان تحریک کنید که کاری واقعا لذت بخش میباشد. درضمن حتی می توانید برای تجربه یک حس فرا زمینی زبان همسر خود بمکید. «با رعایت تمام مسائل بهداشتی»
گردن : قسمت زیر چانه تا پایین گردن رابا دست نوازش کنید، با زبان تحریک کنید بلیسید و بگذارید گرمای نفسهایتان همسرتان را تحریک کند.
کمر : شانه و بخشهای پشت همسر خودرا تا پایین مهره های‌ کمر نوازش و قسمت میانی کمر رابا زبان تحریک کنید.
سینه : اکثر آقایان هنگام نوازش و بازی خانم ها «مالیدن سینه با دست»؛ نیشگون گرفتن و حتی تحریک با دندان و زبان بسیار تحریک می شوند به طوری که میتونه کاملا عقل را از سر آنان بپرونه!
بیضه : بالاخره نوبت اندام جنسی آقایان رسید، بیضه! قسمت لوله آلت تناسلی و بخصوص سر ان از نقاط بسیار تحریک پذیر اندام جنسی میباشند. به طوری که تحریک این نقاط با دست، زبان و مکیدنشان آقایان را رسما برای یک رابطه جنسی آماده می‌کند. باید دقت داشته باشید که از لیس زدن و مکیدن این ناحیه حتی در سایر پوزیشن های‌ رابطه جنسی غافل نشوید که یک رویا را تجربه کنید.
قسمت های‌ حساس بدن خانم ها
طبق معمول خانم ها به نسبت آقایان آگاهی بیشتر از قسمت های‌ تحریک پذیر بدنشان دارند. دلیل ان هم واضح است، خانم ها علاقه بیشتری به معاشقه و بازی پیش از شروع فعالیت جنسی دارند که همین امر موجب پیدا کردن سایر بخش های‌ لذت آور بدنشان می شود.
سر و گردن : خانم ها از نوازش و بازی با مو های سرشان بسیار لذت می برند. بوسیدن و لیسیدن گردن که اکثر خانم ها از این نقاط آماده برقراری رابطه جنسی می‌شوند به هیچ عنوان غافل نشوید.
گوش «لاله» : بوسیدن، لیس زدن لاله گوش و حتی تحریک با دندان این ناحیه در اکثر خانم ها محرک قوی می‌باشد.
لب : تاثیر بوسیدن و مکیدن لب ها در خانم ها به همه ی اثبات شده میباشد و همین که این امر برایشان از آقایان بسیار خوشایندتر است، گویای تحریک پذیری بالا از این ناحیه می‌باشد.
دست «مج،بازو،زیربغل» : قسمت مچ و بازوهای دست همسرتان رابا نرمی و خیلی ظریف نوازش کنید،ببوسید و بخصوص روی ناحیه زیر بغل تمرکز کنید و هیچگاه از لیسیدن این قسمت غافل نشوید که بسیار هیجان آور می‌باشد.
سینه : احساس کنید که دو خمیر را در دست گرفته اید، با شیطنت خاصی با ان ها بازی کنید، ببوسید و نوک سینه ها رابا دندان تحریک کنید. البته فراموش نکنید که هردو سینه و تمام قسمت های‌ ان را تحریک کنید و تنها به نوک ان بسنده نکنید. نکته کلیدی در تحریک سینه ها این می‌باشد که از فضای بین دو سینه هیچگاه غافل نشوید!
شکم «ناف» : دستان خودرا روی شکم همسرتان گذاشته و به‌ صورت دایره وار دور ناف را تحریک کنید. همچنین می‌توانید دست خودرا از زیر دنده ها به سمت پایین نرسیده به اندام تناسلی خانم حرکت دهید و وی را تحزیک کنید. هیچوقت از بوسیدن و تحریک با زبان قسمت ناف غافل نشوید که برای خانم ها بسیار خوشایند می‌باشد.
کمر : اکثر خانم ها عاشق ماساژ کمر و گردن میباشند. به این ترتیب دستان خودرا از روی مهره ها به طرفین حرکت دهید و تمام نقاط ان را تا بالای باسن نوازش کنید. درضمن می‌توانید اینکار را حین فعالیت جنسی نیز انجام دهید.«بوسیدن و لیسیدن»
باسن : با ضربه و مالیدن این ناحیه می توانید خانم ها را آماده یک فعالیت جنسی بیاد ماندنی کنید. درضمن از بوسیدن، لیس زدن و حتی تحریک با دندان این ناحیه غافل نشوید. چنانچه می خواهید برای همسرتان سنگ تموم بزارید و اگر از پاکیزگی و رعایت بهداشت ان آگاه هستید هیچ گاه از بوسیدن و لیسیدن مقعدشان امتنا نکنید که کاری بس ناجوانمردانه محرک می‌باشد و می تواند خانم ها را از زمین به پرواز درآورد. در هنگام اجرای این امر هیچ شک و تردیدی بخود راه ندهید.
ران «ناحیه داخلی،پشت ساق پا» : پشت زانو ها رابا نوک انگشتان به آرامی تحریک کنید و به سمت ران پا بایید. ران ها رابه سمت داخل و به طرف اندام تناسلی با دست نوازش کنید، ببوسید و بمکید. نکته کلیدی این ناحیه قسمت بالای مچ پا و پایین ساق میباشد که بسیار تحریک پذیر میباشد. همچنین از لذت بازی و لیس زدن شیار بین انگشتان پای خانم فقط هنگامیکه اینکار را انجام دهید آگاه می‌شوید.
اندام جنسی : نوبت به حساس ترین نقطه برای تحریک شدن خانم ها رسید. ناحیه تناسلی خانم ها رابه آرامی و با ظرافت با انگشتان ماساژ دهید و نوازش کنید تا ببینید چطور از خود بی خود می شوند. حالا اگر قسمت لبه های‌ واژن رابه آرامی بمکید و ببوسید رسما وی را از زمین جدا کرده‌اید و هنگامیکه با زبانتان به کلیتروس ضربه بزنید
اوج لذت و عشق را در چشمان شریک جنسیتان خواهید دید، زیرا اکثر خانم ها حتی بیشتر از خود فعالیت جنسی به تحریک زبانی قسمت واژن اهمیت می‌دهند. این امر حتی آنان را خیلی زود به ارگاسم می رساند.
تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی طبتاج http://tebtaj.ir

ویژه افراد متاهل

با آشنایی نقاط حساس بدن زن و مرد و همچنین آموزش ماساژ جنسی رابطه گرم تر و بهتری را تجربه کنید. قبل از شروع رابطه حتما همسر خود را ماساژ دهید تا تحریک شود و سپس رابطه را شروع نمایید.

آموزش ماساژ زناشویی بدن در مجله آموزش جنسی و زناشویی طبتاج

ماساژ جنسی علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، می تواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت رابطه جنسی را دو چندان نماید.

ماساژ جنسی ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب می شود تا انها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یک دیگر ببرند. در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا این که دیر به ارگاسم می‌رسند، ماساژ جنسی بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد ودر این امر بسیار کمک کننده است.

در این جا مراحل مختلف ماساژ جنسی بدن زن را به طور ساده مرور می‌کنیم:

۱-ماساژ پشت بدن:

برای شروع ماساژ جنسی و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید.اول نوک انگشتان خود رابه پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید.سپس به طور متناوب با حرکات کششی، لرزشی «vibration» و دایره وار، آن را ماساژ دهید.

گاهی می توانید گوشت بدن وی را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.پوست سر را ماساژ داده و گاهی مو های وی را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پاهای او رفته و انگشتان پایش رابا دست فشار دهید.

۲- ماساژ جلوی بدن:

سینه و پستانها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه ها رابه آرامی ماساژ تحریک کنید. مو های ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.کف دودست خودرا بهم مالیده و وقتی گرم شد آن را روی تخمدانهای زن بگذارید. عده ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر می کند.

سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. دراین هنگام بهتر است زن تمرینات kegel را انجام داده و ماهیچه های‌ کف لگن خودرا مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

۳- ماساژ واژن:

بهتر است دراین مرحله دستکش لاتکس بپوشید. می‌دانید که زن ها به دو طریق به ارگاسم می‌رسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس.

تعداد زیادی از خانم ها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر می‌دانند. گاهی اگر تحریکات به طور مناسب ادامه پیدا کند زن می تواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسمهای متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.

دست خود رابه یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن رابه انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان رابه سمت بالا « به طرف ناف» بگیرید. لبهای داخلی و خارجی «کوچک و بزرگ» رابا انگشتتان از هم جدا کرده و آن ها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.

حالا یک انگشت خودرا وارد واژن کرده به‌ دنبال ان انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خودرا بالا نگه داشته و آن را مقابل کلیتوریس قرار دهید. می توانید دست خودرا فشار دهید یا این که بلرزانید طوری که دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.

کف دست خودرا روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود رابه آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به ان بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خودرا بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.

شما می توانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن به‌صورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط ان «مانند چانه» لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آن را تحریک کنید. برخی از خانم ها از اینکار لذت زیادی برده و از شما می‌خواهند اینکار را برایشان تکرار کنید.

بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت تناسلی شما بسیار حساستر است. بنابر این هرگز انگشت خودرا به‌ صورت خشک و خشن روی ان نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس می کنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک می توانید کلیتوریس رابا لبهای واژن گرفته و با ان تحریک کنید.

انگشت خودرا وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود راکه آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و به طرف یک دیگر فشار دهید.اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک و استمناءکند. بعد از ان خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید.

یک روش دیگر برای ماساژ جنسی زن این است که مقداری ماده لیزکننده روی لب واژن ریخته سپس آن را با انگشت شست و اشاره خود بگیرید و ضمن فشار به آهستگی بکشید. این عمل را چندین بار پشت سرهم انجام دهید.

تخمدانها در دو طرف واژن قراردارند. گروهی از خانم ها از ماساژ انها لذت زیادی می‌برند و گروهی دیگر آن را دردناک می‌دانند. درصورت تمایل می توانید آن ها را ماساژ دهید.

قسمت داخلی رانها و مو های عانه رابه نرمی نوازش کنید. به تدریج که زن لگن خودرا بالا می برد،این منطقه را بیشتر ماساژ دهید. بعد از مدتی می‌توانید انگشت خود رابه سمت لبهای واژن ببرید. به کمک یک ماده مناسب انها را لیز نموده یکی یکی با دست بگیرید. محل اتصال لب بیرونی واژن به بدن رابا دوانگشت گرفته از پایین به سمت بالا بکشید. نظیر همین عمل رابا لبهای دیگر هم چند بار انجام دهید.

به آرامی انگشت خودرا وارد واژن کنید. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آن را وارد و خارج کنید. اگر لازم شد می‌توانید از انگشت دیگرتان هم استفاده کنید.انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خودرا دور کلیتوریس بچرخانید و ضمن ان با سایر انگشتان، استخوان لگن را فشار دهید. به این ترتیب شما می‌توانید سقف واژن «نقطه جی داخلی» و مثانه«نقطه جی خارجی» را تواما” تحریک نمایید.

با انگشت خود نقطه جی را داخل واژن تحریک کنید. برای اینکار انگشت خودرا روی دیواره قدامی واژن گذاشته و آن را مثل دکمه زنگ فشار دهید و دوباره بردارید. هم زمان بااینکار کلیتوریس را هم کمی غلغلک بدهید. با دوانگشت خود دیواره واژن را در جهت بالا و پایین هشت بار با هم فشار دهید و همراه ان کلیتوریس را نیز تحریک کنید. سپس کلیتوریس رابه نرمی با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامی آن را بکشید.

انگشت خودرا داخل واژن بشکل دایره بچرخانید ودر محل ساعت ۱۲ کمی مکث کنید. بعد از مدتی ورودی واژن رابا انگشت غلغلک دهید. انجام این عمل زن را بشدت حشری می‌کند. حالا انگشت خودرا بین لبهای داخلی و خارجی واژن برده از پایین تا بالا به سمت کلیتوریس بچرخانید. در این جا و بعد از انجام همه ی اینکارها او دیگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زیادی از ان خواهد برد!!

آموزش ماساژ جنسی بدن

آشنایی با نقاط حساس بدن خانم ها و آقایان (ماساژ زناشویی)

معرفی نقاط حساس جنسی بدن خانم ها و آقایان

بدن خانم ها و آقایان از لحاظ جنسی نقاطی دارد که بسیار تحریک پذیر هستند و برای رابطه جنسی می‌توان سراغ این ناحیه ها رفت. نقاط تحریک پذیر بخش هایی ازبدن میباشد که برانگیختن ان ها نقش مهمی در تحریک و لذت رابطه جنسی دارد. در اکثر آقایان و خانم ها توجه شریک جنسی به بخش های‌ دیگری ازبدن، غیر از اندام های‌ جنسی باعث بوجود آمدن

میل جنسی و ارتباط زناشویی می‌شود. تحریک مناسب و درست این نقاط می تواند لذت زناشویی و جنسی را چند برابر کند. البته باید دقت کنید که نقاط لذت بخش بدن در اشخاص فرق دارد و میبایست کم کم بخش های‌ حساس بدن خود و شریک جنسیتان را بشناسید

قسمت های‌ حساس بدن آقایان

اشخاصی که تصور می‌کنند تنها قسمت تحریک پذیر بدن آقایان بخش دستگاه تناسلی او می‌باشد، پس باید بدانند که هیچوقت زحمت شناختن دیگر نقاط حساس بدن رابه خود نداده اند. چنانچه خانم ها به بدن آقایان بیشتر توجه کنند می‌توانند نقاطی را پیدا کنند که به کمک این نقاط بسیار آسان و سریع می‌توانند ان ها را تحریک کنند.

سر : اکثر آقایان از نوازش موها و بازی با ان ها مخصوصا عبور انگشت از بین موهای شان لذت می‌برند. به دلیل این که هنگامیکه خانوما قسمت سر آقایان را مورد نوازش قرار می‌دهند، این امر موجب ترشح و آزاد شدن برخی هورمون های‌ محرک در جریان خون می‌شود که مرد را آماده فعالیت جنسی می کند.

گوش «لاله» : آرام نوازش کردن، بوسیدن، مکیدن و خوردن لاله گوش و حتی تحریک آرام با دندان هم بسیار برای آقایان بسیار لذت بخش می‌باشد.

لب : تنها به بوسیدن لب ها قناعت نکنید، بمکید، بخورید و حتی با دندان تحریک کنید که کاری واقعا لذت بخش میباشد. درضمن حتی می توانید برای تجربه یک حس فرا زمینی زبان همسر خود بمکید. «با رعایت تمام مسائل بهداشتی»

گردن : قسمت زیر چانه تا پایین گردن رابا دست نوازش کنید، با زبان تحریک کنید بلیسید و بگذارید گرمای نفسهایتان همسرتان را تحریک کند.

کمر : شانه و بخشهای پشت همسر خودرا تا پایین مهره های‌ کمر نوازش و قسمت میانی کمر رابا زبان تحریک کنید.

سینه : اکثر آقایان هنگام نوازش و بازی خانم ها «مالیدن سینه با دست»؛ نیشگون گرفتن و حتی تحریک با دندان و زبان بسیار تحریک می شوند به طوری که میتونه کاملا عقل را از سر آنان بپرونه!

بیضه : بالاخره نوبت اندام جنسی آقایان رسید، بیضه! قسمت لوله آلت تناسلی و بخصوص سر ان از نقاط بسیار تحریک پذیر اندام جنسی میباشند. به طوری که تحریک این نقاط با دست، زبان و مکیدنشان آقایان را رسما برای یک رابطه جنسی آماده می‌کند. باید دقت داشته باشید که از لیس زدن و مکیدن این ناحیه حتی در سایر پوزیشن های‌ رابطه جنسی غافل نشوید که یک رویا را تجربه کنید.

قسمت های‌ حساس بدن خانم ها

طبق معمول خانم ها به نسبت آقایان آگاهی بیشتر از قسمت های‌ تحریک پذیر بدنشان دارند. دلیل ان هم واضح است، خانم ها علاقه بیشتری به معاشقه و بازی پیش از شروع فعالیت جنسی دارند که همین امر موجب پیدا کردن سایر بخش های‌ لذت آور بدنشان می شود.

سر و گردن : خانم ها از نوازش و بازی با مو های سرشان بسیار لذت می برند. بوسیدن و لیسیدن گردن که اکثر خانم ها از این نقاط آماده برقراری رابطه جنسی می‌شوند به هیچ عنوان غافل نشوید.

گوش «لاله» : بوسیدن، لیس زدن لاله گوش و حتی تحریک با دندان این ناحیه در اکثر خانم ها محرک قوی می‌باشد.

لب : تاثیر بوسیدن و مکیدن لب ها در خانم ها به همه ی اثبات شده میباشد و همین که این امر برایشان از آقایان بسیار خوشایندتر است، گویای تحریک پذیری بالا از این ناحیه می‌باشد.

دست «مج،بازو،زیربغل» : قسمت مچ و بازوهای دست همسرتان رابا نرمی و خیلی ظریف نوازش کنید،ببوسید و بخصوص روی ناحیه زیر بغل تمرکز کنید و هیچگاه از لیسیدن این قسمت غافل نشوید که بسیار هیجان آور می‌باشد.

سینه : احساس کنید که دو خمیر را در دست گرفته اید، با شیطنت خاصی با ان ها بازی کنید، ببوسید و نوک سینه ها رابا دندان تحریک کنید. البته فراموش نکنید که هردو سینه و تمام قسمت های‌ ان را تحریک کنید و تنها به نوک ان بسنده نکنید. نکته کلیدی در تحریک سینه ها این می‌باشد که از فضای بین دو سینه هیچگاه غافل نشوید!

شکم «ناف» : دستان خودرا روی شکم همسرتان گذاشته و به‌ صورت دایره وار دور ناف را تحریک کنید. همچنین می‌توانید دست خودرا از زیر دنده ها به سمت پایین نرسیده به اندام تناسلی خانم حرکت دهید و وی را تحزیک کنید. هیچوقت از بوسیدن و تحریک با زبان قسمت ناف غافل نشوید که برای خانم ها بسیار خوشایند می‌باشد.

کمر : اکثر خانم ها عاشق ماساژ کمر و گردن میباشند. به این ترتیب دستان خودرا از روی مهره ها به طرفین حرکت دهید و تمام نقاط ان را تا بالای باسن نوازش کنید. درضمن می‌توانید اینکار را حین فعالیت جنسی نیز انجام دهید.«بوسیدن و لیسیدن»

باسن : با ضربه و مالیدن این ناحیه می توانید خانم ها را آماده یک فعالیت جنسی بیاد ماندنی کنید. درضمن از بوسیدن، لیس زدن و حتی تحریک با دندان این ناحیه غافل نشوید. چنانچه می خواهید برای همسرتان سنگ تموم بزارید و اگر از پاکیزگی و رعایت بهداشت ان آگاه هستید هیچ گاه از بوسیدن و لیسیدن مقعدشان امتنا نکنید که کاری بس ناجوانمردانه محرک می‌باشد و می تواند خانم ها را از زمین به پرواز درآورد. در هنگام اجرای این امر هیچ شک و تردیدی بخود راه ندهید.

ران «ناحیه داخلی،پشت ساق پا» : پشت زانو ها رابا نوک انگشتان به آرامی تحریک کنید و به سمت ران پا بایید. ران ها رابه سمت داخل و به طرف اندام تناسلی با دست نوازش کنید، ببوسید و بمکید. نکته کلیدی این ناحیه قسمت بالای مچ پا و پایین ساق میباشد که بسیار تحریک پذیر میباشد. همچنین از لذت بازی و لیس زدن شیار بین انگشتان پای خانم فقط هنگامیکه اینکار را انجام دهید آگاه می‌شوید.

اندام جنسی : نوبت به حساس ترین نقطه برای تحریک شدن خانم ها رسید. ناحیه تناسلی خانم ها رابه آرامی و با ظرافت با انگشتان ماساژ دهید و نوازش کنید تا ببینید چطور از خود بی خود می شوند. حالا اگر قسمت لبه های‌ واژن رابه آرامی بمکید و ببوسید رسما وی را از زمین جدا کرده‌اید و هنگامیکه با زبانتان به کلیتروس ضربه بزنید

اوج لذت و عشق را در چشمان شریک جنسیتان خواهید دید، زیرا اکثر خانم ها حتی بیشتر از خود فعالیت جنسی به تحریک زبانی قسمت واژن اهمیت می‌دهند. این امر حتی آنان را خیلی زود به ارگاسم می رساند.

تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی طبتاج http://tebtaj.ir

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اقدامات بعد از رابطه جنسی | بعد از رابطه زناشویی چه باید کرد؟

ج ژوئن 19 , 2020
اقدامات بعد از رابطه جنسی : اقدامات لازم بعد از آمیزش جنسی چیست ؟ در مجله آموزش جنسی و زناشویی http://ji3.ir با مقاله ای درباره آموزش مسائل جنسی ، کارهای لازم بعد از آمیزش در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید. بعد از رابطه زناشویی چه کنیم ، اقدامات بعد از رابطه جنسی اقدامات مهم بعد از رابطه جنسی ؛ پس از رابطه زناشویی چه کنیم و چه نکنیم؟ روش کاملا واقعی و آسان لاغری!! رایگان مشاوره بگیرید راحت لاغر شوید! همین حالا رایگان مشاوره بگیر یکی از دلایل اصلی سردی روابط زناشویی نداشتن آگاهی کافی از رفتاری است که هر دو طرف باید بعد از این رابطه مهم داشته باشند . اشتباه برخی از زوجین رابطه زناشویی را بعد از ارگاسم پایان یافته می دانند و تقریبا دیگر تماسی به آن شکل با هم ندارند در حالیکه طبق گفته کارشناسان بعد از رابطه جنسی ارتباط هنوز ادامه دارد اما به شکلی که باید در مسیر مثبت به پایان رساند تا از کاهش میل و علاقه آنها جلوگیری شود. تمام زن و شوهرها باید بدانند که رابطه زناشویی بخش مهمی از زندگی است و تا حد ممکن اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنند و بدانند قبل و بعد از رابطه چه کارهایی را باید انجام دهند. تغییراتی که بعد از رابطه زناشویی در زن و مرد رخ می دهد بعد از ارضای جنسی، بدن مردان مدت زمان زیادی لازم دارد تا مجددا برانگیخته شود درحالی که زنان اینطور نیستند و فرونشینی جنسی در زنان در مقایسه با مردان تدریجی بوده و حتی ممکن است بعد از ارگاسم، در مرحله نوزاش بعد از رابطه ارگاسم دیگری را تجربه کنند پس خانم ها باید بدانند که مردان پس از ارضا، امکان دارد که احساس خستگی کرده که این کاملا امری طبیعی است و با نوازش، در آغوش کشیدن و گاهی لمس و ماساژ با رضایت می توان این مرحله را پشت سر گذاشت. رفتارهایی که بعد از رابطه زناشویی باید و نباید انجام دهید اکثر زنان از این مسئله که همسرشان بعد از ارضای جنسی به سرعت به حمام می روند تا برای تماشای تلویزیون از اتاق خواب خارج می شوند شکایت دارند ، البته حق دارند چون این رفتار مردان اصلا مناسب نیست و موجب ناراحتی همسرشان می شود و بدون آنکه متوجه باشند موجب ناراحتی او شده اند. بی تفاوت خوابیدن بعد از رابطه به هیچ وجه ؛ به همسر خود پشت کرده و نخوابید چراکه اگر چنین رفتاری انجام دهید فاز فرونشینی به تنهایی سپری می شود که مسلما بر رضایت زوج تاثیر منفی دارد. بعضی از زوجین پس از برقراری رابطه جنسی، سریع به خواب می روند اما بهتر است پس از آن کمی همسرتان را نوازش کنید تا به عشق واقعی شما پی ببرد. به چشمان او نگاه کنید و او را آرام در در آغوش بگیرید. این لحظات بهترین زمان برای نشان دادن عشق و مکالمه های عاشقانه است پس هرگز آن را از دست ندهید ؛ باید بدانید که نوازش و لمس عاشقانه به رضایت بیشتر جنسی کمک می کند . تشکر اهمیت دارد ؛ برخلاف آنچه برخی از مردان تصور می کنند و باور دارند که چنین رفتاری مناسب شخصیت آنها نیست باید بگوییم که زنان به این مسئله اهمیت زیادی می دهند و برایشان مهم است که همسرشان ارزش دادن به آنها را در هر شرایط به زبان بیاورد نه در دورن خود نگاه دارد. در صورتی که رابطه جنسی خوبی داشته اید درباره آنچه این رابطه را خوب کرده، تا هنوز در ذهن تان تازه است به همسرتان بگویید که لمس یا حرکت خاصی را از طرف او بیشتر دوست داشتید ؛ باید بدانید که الان بهترین زمان برای صحبت کردن درباره این موضوع است و درصورتی که زمان بگذرد دیگر حرف زدن درباره اش خوشایند نیست. کارهایی که بعد از رابطه زناشویی برای سلامت و بهداشت باید انجام دهید دستشویی بروید اما نه خیلی زود! احتمالا شنیده اید که مراجعه به دستشویی بلافاصله بعد از رابطه جنسی می تواند به پیشگیری از ابتلا به عفونت ادراری کمک کند ولی دفع ادرار فوری به عنوان یک عامل محافظت کننده قوی، یک باور اشتباه است پس اگر بلافاصله بعد از رابطه جنسی نیازی به دفع ادرار ندارید، لازم نیست خیلی فوری خودتان را به دستشویی برسانید بلکه می توانید تا زمانی که نیازش را احساس می کنید صبر کنید، که این زمان می تواند ۲۰ دقیقه یا حتی یک ساعت بعد باشد. دوش آب گرم فراموش نشود : بعد از نزدیکی دوش گرفتن عالی است مخصوصا اگردوش اب گرم باشد به همین خاطربعد از نزدیکی یک دوش آب گرم تمام الودگی ها را ازبین میبرد. آب بنوشید : همانطور که هنگام ورزش نیازبه رطوبت دارید د رنزدیکی هم رطوبت لازم است خشکی روی کل بدن تاثیر میگذارد پس اگردهانتان خشک می شود حتما آب نوشیدتا ادرار کنیدومیکروبهاخارج شود. دستمال های مرطوب حاوی مواد شیمیایی و بودار هستند که می توانند به اندام تناسلی آسیب بزنند در مواقعی که به دستمال نیاز دارید برای پاک کردن خود مقداری آب گرم سرکه را ترکیب و دستمال را به آن آغشته و خود را با ان پاک کنید. بعد از رابطه زناشویی بهتر است چه بخوریم؟ آجیل ها مقوی و مفید هستند آجیل حاوی مقدار زیادی روی و حاوی امگا ۳ است که می تواند به دلیل افزایش تولید دوپامین باعث پاسخ جنسی و یکی از عوامل کلیدی موثر بر میل جنسی باشد پس حتما قبل از رابطه جنسی مقداری آجیل مصرف کنید ، همچنین بعد از رابطه زناشویی مصرف آجیل البته برای تامین انرژی مفید خواهد بود. میوه ها مصرف میوه پس از رابطه جنسی به دلیل ویتامین های بالا، بدن فرد را تقویت کرده و به دلیل قند موجود در میوه ها، قند خون تنظیم شده و به سطح متعادلی می رسد . نودل نودل یا رشته فرنگی یک وعده غذایی کامل است که احساس سیری به شما می دهد و می تواند گرسنگی و ضعف بعد از رابطه زناشویی را رفع کند. تقویت بعد انزال پس از اتمام رابطه جنسی چه باید کرد؟ پس از اینکه به اوج لذت جنسی رسیدید و تقریبا پس از حدود ۲۰ دقیقه تلاش مکرر، تعجبی ندارد که بخواهید درازی بکشید و سپس برای صرف غذایی که همسرتان برای شما آماده کرده (درست همان خانمی که چند لحظه پیش برای لذت بخشیدن به او تلاش کرده اید) از خواب بلند شوید. اما گاهی اوقات اگر می خواهید همسرتان در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشد، خوابیدن و چرت زدن پس از اتمام رابطه اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی رود. بنابراین به جای اینکه رویتان را برگردانید و شروع کنید به خر خر کردن در این قسمت نکاتی را برایتان بازگو می کنیم که انجام آنها نتایج مطلوبی در بر دارد. پاشو، رفیق واضح است که دلیل احساس خستگی و نیاز به خواب در آقایون، پس از اتمام معاشقه، به مسائل زیست شناختی باز می گردد. پس از رسیدن به مرحله اوج لذت جنسی هورمون هایی به نام “اکسی توسین” آزاد می شود که به طور طبیعی احساس خواب آلودگی در فرد ایجاد می نمایند. اما باید دقت داشته باشید؛ چراکه این امر نیز در اثر واکنش های خاص فردی در شخص ایجاد می شود: بیشتر آقایون عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس کرده و به درستی تنفس نمی کنند.بنابراین به جای حبس کردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. این کار نه تنها لذت شما را بیشتر می کند، بلکه به شما کمک می کند که هشیاری خود را نیز حفظ کنید، حداقل برای مدت زمان کوتاهی. اما اگر فراموش کردید که تنفس کنید پس از چند لحظه استراحت، بلند شوید و یک دوش آب سرد بگیرید. این کار باعث می شود حالت خواب آلودگی در شما از بین برود. تمام کارهای جالب حالا نوبت به این می رسد که کاری کنید تا همسرتان احساس کند که برای شما یک دنیا ارزش دارد. برخی از این پیشنهادها به شما کمک می کند که بتوانید تا حدی به تنبلی هایتان ادامه دهید. او را همچنان نوازش کنید پس از هر بار معاشقه لازم نیست ژست های آنچنانی به خود بگیرید. بسیاری از خانم ها پس از اتمام رابطه جنسی تا حد زیادی آسیب پذیر می شوند، به همین دلیل باید کاری کنید تا او بداند که شما به اندازه قبل او را دوست می دارید و مانند گذشته برایش ارزش قائل هستید. متاسفانه با نگاه کردن به سقف و یا تماشای تلویزیون شرایط خیلی بدتر می شود. به جای این، سعی کنید او را نوازش کنید، دستتان را بر روی پای او بگذارید و به آرامی بدن او را لمس کنید، همچنین می توانید با موهای او نیز بازی کنید. لازم نیست خیلی سکسی برخورد کنید؛ او به راحتی می تواند عطوفت، مهربانی، و توجه شما را دریابد. تمیز کردن پس از اینکه مدتی در کنار هم دراز کشیدید و به آرامش دست پیدا کردید، وان حمام را پر از آب گرم کنید (البته اول مطمئن شوید که وان تمیز است) اجازه دهید در میان پاهایتان دراز بکشد و از وجود یکدیگر لذت ببرید. او را صابونی کنید، و کمی ماساژ دهید. هیچ شکی وجود ندارد که او به لحظه لحظه این دقایق عشق می ورزد. با هم شام تهیه کنید من هیچ مردی را نمی شناسم که پس از برقراری رابطه جنسی احساس گرسنگی شدید نکند. اما به جای اینکه به پهلو دراز بکشید و بگویید: “خانوم یک چیزی برای خوردن درست کن” پیشنهاد دهید که هر دو با هم شام را آماده کنید. می توانید در حالیکه او گوشت را آماده می کند، شما سبزی ها را خرد کنید؛ یا مثلا چیزهایی را با هم مخلوط کنید و بخورید که تا حالا نمی خوردید؛ به عنوان مثال شکلات فندقی و پاپ کرن! تنها هدف این است که شما باز هم پس از لذت جنسی، زمانی را صرف با هم بودن کنید. دو مرتبه انجام دهید اگر تمایلی به انجام مجدد این کار دارید و این میل را در او نیز مشاهده می کنید، از پیش نوازی شروع کنید. چند لحظه صبر کنید تا انرژی از دست رفته را باز جویید، و دو مرتبه از ابتدا همه چیز را از سر بگیرید. از بوسیدن لب هایش شروع کنید، رفته رفته تمام بدنش را لمس کنید. باید کاری کنید تا تحریک شده و تمایل برقراری ارتباط مجدد را پیدا کند. زمانی که او به یک چنین احساسی دست پیدا کرد به راحتی می توانید رابطه را از نو تکرار کنید. با هم چرت بزنید اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است که در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می کند، شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید: “چرا برای بدست آوردن انرژی یک چرت نزنیم؛ بعد می تونیم با هم دوش بگیریم، شام رو آماده کنیم و دوباره این کارو تکرار کنیم.” و فراموش نکنید که دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود که او شما را به این روز در آورده. تشکر و قدردانی رسیدن به مرحله اوج لذت خیلی خوب است، حتی می توان گفت که بی نظیر است؛ اما باید همواره به خاطر داشته باشید که شخص دیگری نیز همراه با شما بوده و وجود او باعث شده که شما به این موقعیت دست پیدا کنید. بنابراین به هر نحوی که میتوانید باید او را متوجه کنید که وجودش برایتان ارزشمند است و از او قدردان و متشکر هستید. نکات مهم بعد از رابطه جنسی تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی جی3 http://ji3.ir آ3ب http://a3b.ir طبتاج http://tebtaj.ir محتوای این سایت جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

سردبیر

محسن باقری

ما عاشق 'گیلان هستیم و برای گسترش زبان گیلکی و فرهنگ اصیل گیلانی بین مردم سراسر دنیا، از سال 1399، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری هم زبان های عزیزمان در سراسر دنیا، تلاش میکنیم

دسترسی سریع