اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی

اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی به گزارش مجله آموزش جنسی و زناشویی آ۳ب : می توان گفت که با داشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی به صورت مداوم، خیلی از مشکلات زندگیتان حل خواهد شد. تعداد زیادی از زوج ها تلاش می کنند تا به هر طریقی که می شود شادی، خوشی و رضایت را در زندگی مشترکشان حفظ کنند. عوامل زیادی وجود دارند که می توانند زندگی جنسی زوجین را تحت تأثیر قرار دهند؛ مثل برنامه های کاری طولانی، نگهداری از فرزندان، افزایش سن و ….
اطلاعات این پست http://a3b.ir یکی از لازم ترین مطالب برای زوج های جوان می باشد.
بدون صمیمیت و نزدیکی فیزیکی، چه چیزی می تواند دو نفر را نزدیک به هم نگه دارد؟ رابطه جنسی در زندگی زناشویی، عشق را زنده می کند. رابطه جنسی، مانند چسب زوج ها را متصل به هم نگه می دارد. اگر یکی از زوجین و یا هردوی آن ها به نارضایتی جنسی برسند، خیلی زود از ارتباط با هم خسته می شوند و بدون اینکه خودشان متوجه شوند از هم فاصله می گیرند. ممکن است به دلایل دیگری با هم بحث کنند، غافل از اینکه دلیل اصلی تمام این جدل ها و کشمکش ها، نداشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی است. هر چقدر دوری و ناهماهنگی در رابطه زناشویی افزایش پیدا کند، زوج ها میل کمتری نسبت به داشتن رابطه جنسی با یکدیگر پیدا می کنند.
فواید رابطه جنسی در زندگی زناشویی برای زن و مرد فواید رابطه جنسی در زندگی زناشویی، در داشتن بدنی سالم مسأله ای ثابت شده است. پزشکان متخصص در رابطه با تأثیر برقراری یک رابطه جنسی سالم، برای سلامت روان نیز نکات بسیاری گفته اند. در نهایت، می توان گفت که با داشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی به صورت مداوم، خیلی از مشکلات زندگیتان حل خواهد شد. در این مقاله تعدادی از فواید رابطه زناشویی را شرح می دهیم:
رابطه جنسی در زندگی زناشویی استرس را می کاهد اگر یک روز کاری سخت و طولانی را گذرانده اید و یا احساس سردرگمی و کلافگی می کنید، رابطه جنسی در زندگی زناشویی، می تواند به شما آرامش داده و از استرس هایتان بکاهد. در هنگام رابطه جنسی زناشویی بدن انسان دوپامین، اندورفین و اکساتیوسین تولید می کند، که هر سه ضد استرس و اضطراب هستند و موجب حس شادی و خوشحالی می شوند.
رابطه جنسی در زندگی زناشویی در کاهش وزن نقش به سزایی دارد وقتی با کلمه ورزش مواجه می شویم خیلی از افراد تعجب می کنند که چطور رابطه جنسی در زندگی زناشویی نوعی ورزش محسوب می شود. علت آن این است که در هنگام انجام آن، بدن انسان تغییرات فیزیولوژیکی را تجربه می کند. به خصوص اگر این فعالیت منظم باشد. رابطه جنسی بهترین ورزش است، و مانند ورزش بیشترین فایده را برای بدن انسان دارد. این عمل تعداد تنفس را افزایش می دهد و باعث سوخت کالری می شود. این به این معنی است که با داشتن سه بار رابطه جنسی در هفته، نزدیک ۷۵۰۰ کالری در سال می سوزانیم که این مقدار مشابه دویدن ۷۵ مایل است.

رابطه جنسی در زندگی زناشویی و کمک به سیستم دفاعی بدن محققان متوجه شده اند افرادی که حداقل دو بار در هفته رابطه جنسی داشته اند، سطح آنتی بادی بالاتری نسبت به افرادی که هیچ رابطه جنسی نداشته اند، دارند. حین رابطه جنسی در زندگی زناشویی، آنتی ژن هایی مثل ایمونوگلوبولین در بدن ترشح می شود، که برای مقابله با سرما خوردگی مفید است؛ مزیت دیگر این است که با داشتن رابطه زناشویی مداوم، آنتی ژن بیشتری در بدن تولید شده و بدن سالم تری خواهید داشت.
صحت قلب را افزایش می دهد وقتی بدن کالری می سوزاند، سلامت قلب را نیز بهبود می بخشد. محققان متوجه شده اند که ۴۵ درصد مردان با داشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی، کمتر به مشکلات قلبی مبتلا شده اند و قلب آنان از سلامت بالایی برخوردار است.
دوره قاعدگی را منظم می کند اگر زمان قاعدگی شما نامرتب است و دارای سیکل منظم قاعدگی نیستید، شاید دلیل آن داشتن یک زندگی پر استرس است. همانطور که در موارد قبل اشاره کردیم، رابطه جنسی در زندگی زناشویی استرس را کاهش می دهد و به این دلیل سیکل قاعدگی را تنظیم می کند.
عمر زوجین را طولانی می کند با تمام فواید مثبتی که رابطه جنسی در زندگی زناشویی بر روی سلامت و ذهن انسان دارد، طول عمر زوجین را نیز افزایش می دهد. طبق تحقیقات انجام شده در انگلستان، مردانی که در رابطه جنسی فعال هستند دو برابر بیشتر از مردان غیر فعال عمر می کنند.
عوارض نداشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی برقراری رابطه جنسی در زندگی زناشویی راهی است تا زوجین عشق و علاقه خود را به یکدیگر بیشتر از همیشه نشان دهند و نهایت لذت با هم بودن را تجربه کنند. بنابراین، طبیعی است که نبود این رابطه در زندگی زناشویی می‌تواند مشکلات متعددی به همراه داشته باشد. مگر اینکه زن و شوهر هیچ‌کدام علاقه‌ای به این کار نداشته باشند و یا از نبود رابطه رضایت کامل داشته باشند.
رابطه جنسی در زندگی زناشویی باعث صمیمت و نزدیکی عاطفی زوجین شده و باعث می‌شود بتوانند به درک عمیق‌تری از احساسی که نسبت به هم دارند برسند. به علاوه، از طریق رابطه جنسی، انرژی روانی زن و شوهر تخلیه می‌شود و زوجین احساس شادی و سرزندگی بیشتری می‌کنند که این مسأله می‌تواند به بهتر شدن رابطه زوجین کمک کند.
بسیاری از مشکلات زناشویی زوج ها، ریشه در مشکلات جنسی آن ها دارد که البته به شکل ‌های مختلفی خود را نشان می دهد. معمولا زمانی که زوجین با شکایت ‌های مختلف در زمینه‌ های متعدد به متخصصین مراجعه می‌کنند، بعد از بررسی ‌های انجام شده مشخص می‌شود که مشکلات جنسی زن و مرد، به عنوان مهم ‌ترین مشکل در بروز مشکلات دیگر دامن زده است.
طلاق زوجین به دلیل نداشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی براساس آماری که از درصد طلاق های جامعه به دست رسیده است، یکی از عمده ترین اختلافات زوجین، رابطه جنسی در زندگی زناشویی، نداشتن رابطه جنسی و رابطه جنسی نامتعارف است. گاهی شرم و غرور باعث می شود که زوجین یا یکی از آن ها دلیل اصلی تمایل به طلاق را بازگو نکنند و دست به دامن دلایل دیگر شوند. اما در اصل ماجرا، نداشتن رابطه جنسی مطلوب باعث جدایی و از بین رفتن صمیمیت بین آن ها شده است. واضح است که سلامت اجتماع و فرد اقتضا می کند که نیاز های جنسی در بستر خانواده و از شیوه مشروع برطرف شود. درنتیجه وقتی این مسأله دچار اختلال می شود، پیامد های ناگواری در پی خواهد داشت.
این موضوع کاملا اثبات شده است که رابطه زناشویی مطلوب و رضایت بخش زوجین، از عوامل مهم استحکام روابط آن ها می باشد. ارضای غریزه همراه با عشق و محبت، بسیاری از درگیری ها و دلخوری ها را از بین می برد.
تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی http://a3b.ir
طبتاج http://tebtaj.ir
طب سنتیhttp://tebbe-sonaty.ir
محتوای این سایت جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر ۱۸ سال نمی باشد در صورتی که زیر ۱۸ سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی

به گزارش مجله آموزش جنسی و زناشویی آ۳ب : می توان گفت که با داشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی به صورت مداوم، خیلی از مشکلات زندگیتان حل خواهد شد. تعداد زیادی از زوج ها تلاش می کنند تا به هر طریقی که می شود شادی، خوشی و رضایت را در زندگی مشترکشان حفظ کنند. عوامل زیادی وجود دارند که می توانند زندگی جنسی زوجین را تحت تأثیر قرار دهند؛ مثل برنامه های کاری طولانی، نگهداری از فرزندان، افزایش سن و ….

اطلاعات این پست http://a3b.ir یکی از لازم ترین مطالب برای زوج های جوان می باشد.

بدون صمیمیت و نزدیکی فیزیکی، چه چیزی می تواند دو نفر را نزدیک به هم نگه دارد؟ رابطه جنسی در زندگی زناشویی، عشق را زنده می کند. رابطه جنسی، مانند چسب زوج ها را متصل به هم نگه می دارد. اگر یکی از زوجین و یا هردوی آن ها به نارضایتی جنسی برسند، خیلی زود از ارتباط با هم خسته می شوند و بدون اینکه خودشان متوجه شوند از هم فاصله می گیرند. ممکن است به دلایل دیگری با هم بحث کنند، غافل از اینکه دلیل اصلی تمام این جدل ها و کشمکش ها، نداشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی است. هر چقدر دوری و ناهماهنگی در رابطه زناشویی افزایش پیدا کند، زوج ها میل کمتری نسبت به داشتن رابطه جنسی با یکدیگر پیدا می کنند.

فواید رابطه جنسی در زندگی زناشویی برای زن و مرد

فواید رابطه جنسی در زندگی زناشویی، در داشتن بدنی سالم مسأله ای ثابت شده است. پزشکان متخصص در رابطه با تأثیر برقراری یک رابطه جنسی سالم، برای سلامت روان نیز نکات بسیاری گفته اند. در نهایت، می توان گفت که با داشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی به صورت مداوم، خیلی از مشکلات زندگیتان حل خواهد شد. در این مقاله تعدادی از فواید رابطه زناشویی را شرح می دهیم:

رابطه جنسی در زندگی زناشویی استرس را می کاهد

اگر یک روز کاری سخت و طولانی را گذرانده اید و یا احساس سردرگمی و کلافگی می کنید، رابطه جنسی در زندگی زناشویی، می تواند به شما آرامش داده و از استرس هایتان بکاهد. در هنگام رابطه جنسی زناشویی بدن انسان دوپامین، اندورفین و اکساتیوسین تولید می کند، که هر سه ضد استرس و اضطراب هستند و موجب حس شادی و خوشحالی می شوند.

رابطه جنسی در زندگی زناشویی در کاهش وزن نقش به سزایی دارد

وقتی با کلمه ورزش مواجه می شویم خیلی از افراد تعجب می کنند که چطور رابطه جنسی در زندگی زناشویی نوعی ورزش محسوب می شود. علت آن این است که در هنگام انجام آن، بدن انسان تغییرات فیزیولوژیکی را تجربه می کند. به خصوص اگر این فعالیت منظم باشد. رابطه جنسی بهترین ورزش است، و مانند ورزش بیشترین فایده را برای بدن انسان دارد. این عمل تعداد تنفس را افزایش می دهد و باعث سوخت کالری می شود. این به این معنی است که با داشتن سه بار رابطه جنسی در هفته، نزدیک ۷۵۰۰ کالری در سال می سوزانیم که این مقدار مشابه دویدن ۷۵ مایل است.

رابطه جنسی در زندگی زناشویی

رابطه جنسی در زندگی زناشویی و کمک به سیستم دفاعی بدن

محققان متوجه شده اند افرادی که حداقل دو بار در هفته رابطه جنسی داشته اند، سطح آنتی بادی بالاتری نسبت به افرادی که هیچ رابطه جنسی نداشته اند، دارند. حین رابطه جنسی در زندگی زناشویی، آنتی ژن هایی مثل ایمونوگلوبولین در بدن ترشح می شود، که برای مقابله با سرما خوردگی مفید است؛ مزیت دیگر این است که با داشتن رابطه زناشویی مداوم، آنتی ژن بیشتری در بدن تولید شده و بدن سالم تری خواهید داشت.

صحت قلب را افزایش می دهد

وقتی بدن کالری می سوزاند، سلامت قلب را نیز بهبود می بخشد. محققان متوجه شده اند که ۴۵ درصد مردان با داشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی، کمتر به مشکلات قلبی مبتلا شده اند و قلب آنان از سلامت بالایی برخوردار است.

دوره قاعدگی را منظم می کند

اگر زمان قاعدگی شما نامرتب است و دارای سیکل منظم قاعدگی نیستید، شاید دلیل آن داشتن یک زندگی پر استرس است. همانطور که در موارد قبل اشاره کردیم، رابطه جنسی در زندگی زناشویی استرس را کاهش می دهد و به این دلیل سیکل قاعدگی را تنظیم می کند.

عمر زوجین را طولانی می کند

با تمام فواید مثبتی که رابطه جنسی در زندگی زناشویی بر روی سلامت و ذهن انسان دارد، طول عمر زوجین را نیز افزایش می دهد. طبق تحقیقات انجام شده در انگلستان، مردانی که در رابطه جنسی فعال هستند دو برابر بیشتر از مردان غیر فعال عمر می کنند.

عوارض نداشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی

برقراری رابطه جنسی در زندگی زناشویی راهی است تا زوجین عشق و علاقه خود را به یکدیگر بیشتر از همیشه نشان دهند و نهایت لذت با هم بودن را تجربه کنند. بنابراین، طبیعی است که نبود این رابطه در زندگی زناشویی می‌تواند مشکلات متعددی به همراه داشته باشد. مگر اینکه زن و شوهر هیچ‌کدام علاقه‌ای به این کار نداشته باشند و یا از نبود رابطه رضایت کامل داشته باشند.

رابطه جنسی در زندگی زناشویی باعث صمیمت و نزدیکی عاطفی زوجین شده و باعث می‌شود بتوانند به درک عمیق‌تری از احساسی که نسبت به هم دارند برسند. به علاوه، از طریق رابطه جنسی، انرژی روانی زن و شوهر تخلیه می‌شود و زوجین احساس شادی و سرزندگی بیشتری می‌کنند که این مسأله می‌تواند به بهتر شدن رابطه زوجین کمک کند.

بسیاری از مشکلات زناشویی زوج ها، ریشه در مشکلات جنسی آن ها دارد که البته به شکل ‌های مختلفی خود را نشان می دهد. معمولا زمانی که زوجین با شکایت ‌های مختلف در زمینه‌ های متعدد به متخصصین مراجعه می‌کنند، بعد از بررسی ‌های انجام شده مشخص می‌شود که مشکلات جنسی زن و مرد، به عنوان مهم ‌ترین مشکل در بروز مشکلات دیگر دامن زده است.

طلاق زوجین به دلیل نداشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی

براساس آماری که از درصد طلاق های جامعه به دست رسیده است، یکی از عمده ترین اختلافات زوجین، رابطه جنسی در زندگی زناشویی، نداشتن رابطه جنسی و رابطه جنسی نامتعارف است. گاهی شرم و غرور باعث می شود که زوجین یا یکی از آن ها دلیل اصلی تمایل به طلاق را بازگو نکنند و دست به دامن دلایل دیگر شوند. اما در اصل ماجرا، نداشتن رابطه جنسی مطلوب باعث جدایی و از بین رفتن صمیمیت بین آن ها شده است. واضح است که سلامت اجتماع و فرد اقتضا می کند که نیاز های جنسی در بستر خانواده و از شیوه مشروع برطرف شود. درنتیجه وقتی این مسأله دچار اختلال می شود، پیامد های ناگواری در پی خواهد داشت.

این موضوع کاملا اثبات شده است که رابطه زناشویی مطلوب و رضایت بخش زوجین، از عوامل مهم استحکام روابط آن ها می باشد. ارضای غریزه همراه با عشق و محبت، بسیاری از درگیری ها و دلخوری ها را از بین می برد.

تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی http://a3b.ir

طبتاج http://tebtaj.ir

طب سنتیhttp://tebbe-sonaty.ir

محتوای این سایت جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر ۱۸ سال نمی باشد در صورتی که زیر ۱۸ سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فواید کاندوم | چرا باید در سکس از کاندوم استفاده کنیم

ج مه 29 , 2020
کاندوم معمول ترین راه جلوگیری از بارداری ناخواسته و همچنین انتقال بیماری های مقاربتی است که بسیاری از زوج ها در دنیا برای برقراری رابطه جنسی از آن استفاده می کنند. کاندوم در ایران نیز استفاده می شود اما نه به طور گسترده.صحبت از استفاده از کاندوم در هنگام رابطه جنسی که می‌شود پرسش‌های فراوانی در ذهن پدیدار خواهد شد. و رایج‌ترین پرسش این است که: چرا باید مردان یا زنان از کاندوم استفاده کنند؟ برای اطلاع کسانی که با کاندوم آشنایی ندارند ذکر می‌شود که: کاندوم‌ها وسایل جلوگیری از بارداری هستند که مانع بارور شدن تخمک‌های زن توسط نطفه‌ی مرد بعد از مقاربت می‌شوند.اساسا دو نوع کاندوم وجود دارد: آنهایی که مشخصا برای استفاده‌ی مردها ساخته شده‌اند و نوع دوم آن‌هایی هستند که توسط زنان استفاده می‌شوند. قطعا رایج‌ترین نوع کاندوم‌های مردانه هستند. به موضوع عنوان مقاله باز می‌گردیم یعنی ارائه‌ی ادله‌ی کافی به شما برای آن که متقاعد شوید باید از کاندوم استفاده کنید. و در اینجا ۱۰ دلیل که چرا باید استفاده از کاندوم را شروع کنید به شما معرفی می‌شوند: ۱. موثر در برابر بیماری‌های آمیزشی عفونت‌های مقاربتی به خانواده‌ی بیماری‌هایی تعلق دارند که هم مردان و هم زنان به آنها مبتلا می‌شوند. و این بیماری‌ها معمولا در هنگام مقاربت جنسی پرخطر منتقل می‌شوند. اگر هنوز متقاعد نشده‌اید، باید بگویم ویروس اچ‌آی‌وی که باعث بیماری ایدز می‌شود نیز بیشتر از طریق رابطه‌ی جنسی منتقل می‌شود.پس، پوشیدن کاندوم شما را از تمام این بیماری‌ها حفظ خواهد کرد. اما، بهتر است از کاندوم‌های جنس پوست روده‌ی بره استفاده نکنید چون در آنها سوراخ‌های ریزی وجود دارد که ممکن است مایع منی از آنها نشت کند و ویروس‌های خاصی از آنها عبور کنند. ۲. پیشگیری از بارداری‌ ناخواسته اگر شما و شریک جنسی‌تان هنوز آمادگی پدر و مادر شدن را ندارید، استفاده از کاندوم به شما کمک می‌کند مانع باردار شدن شریک جنسی‌تان شوید. آیا می‌دانستید که نرخ موفقیت کاندوم‌ها در پیشگیری از بارداری‌های ناخواسته و غیرمنتظره تا ۹۸% است؟ ۳. سهولت خرید از آنجایی که کاندوم‌ها برای تشویق زوج‌ها به داشتن رابطه‌ی جنسی سالم و ایمن تبلیغ می‌شوند، شما می‌توانید به راحتی به انواع مختلفی از کاندوم‌ها دسترسی داشته باشید و از نوعی که برای‌تان مناسب‌تر است استفاده کنید.قیمت آنها نیز معقول است. یک نکته: باید از برندی استفاده کنید که مطمئن است، و نه از آن‌هایی که تا به حال اسم‌شان را نشنیده‌اید. می‌توانید برای پیدا کردن بهترین برندها در اینترنت جست‌وجو کنید. ۴. نداشتن هیچ عارضه‌ی جانبی یا داشتن عوارض جانبی کم در مقایسه با قرص‌های ضد بارداری یا محلول‌ها یا اسپری‌های اسپرم کش، کاندوم‌ها عوارض جانبی کمتری دارند. و اگر عارضه‌ای هم وجود داشته باشد، بیشتر بر پوست متمرکز است. اما اگر بدانید چطور یک کاندوم را بپوشید و از آن استفاده کنید، احتمال بروز عوارض جانبی آن تقریبا به صفر خواهد رسید!از کاندوم پلی‌اورتان(پلاستیکی) استفاده کنید چون ضد حساسیت است و از پوست شما و پوست شریک جنسی‌تان، به خصوص اگر به جنس لاتکس حساسیت داشته باشید، محافظت خواهد کرد. ۵. عدم نیاز به مصرف دارو یا تجویز پزشک اگر از کاندوم استفاده کنید، برای جلوگیری از باردار شدن شریک جنسی‌تان دیگر به هیچ نوع دارویی نیاز ندارید. در صورتی که اگر شریک جنسی‌تان از قرص‌های ضد بارداری استفاده کند، باید آنها را در زمانبندی منظم و به مدت زمان مشخصی مصرف کند. از طرف دیگر، می‌توان کاندوم را فقط در طول مقاربت جنسی استفاده کرد و قطعا برای استفاده از آن به تجویز پزشک‌ نیاز ندارید. ۶. افزایش احساس مسئولیت کاندوم برای افزایش بی‌بند و باری بین نوجوانان یا زوج‌های جدید نیست. در حقیقت، اثبات شده است که افزایش دانش و آگاهی درباره‌ی کاندوم به افزایش نرخ فعالیت جنسی در بین نوجوانان منجر نمی‌شود. این امر فقط سطح آگاهی را افزایش می‌دهد و زوج‌ها را آماده‌تر و مسئولیت‌پذیرتر می‌کند. ۷. افزایش لذت جنسی کاندوم‌ها با انواع و اقسام مختلفی که دارند، می‌توانند باعث به وجود آمدن تجربه‌ای لذت بخش شوند. کاندوم‌های پلی‌اورتان(پلاستیکی) آنقدر نازک و شفاف هستند که به شما این احساس را می‌دهند که انگار کاندوم نپوشیده‌اید. همچنین بعضی از کاندوم‌ها که بافت زخیم‌تری دارند شما را مدت بیشتری در حالت تحریک شدگی نگه می‌دارند! ۸. عدم نیاز به تمرین برای استفاده‌ی درست از کاندوم نیازی نیست که آن را روی شرکای جنسی مختلفی امتحان کنید. فقط کافی است که مطابق دستورالعمل اقدام کنید و بعد می‌توانید مشغول شوید! یک نمونه از قوانین خوبی که باید به خاطر داشته باشید این است که قبل از پوشیدن(قرار دادن کاندوم روی آلت تناسلی تان) رول آن را باز نکنید چون با این کار میزان هوای داخل “تیوب” بیشتر می‌شود. ۹. عدم تاثیر بر برنامه یا چرخه‌ی قاعدگی زنان بله! بر خلاف قرص‌ها و آمپول‌ها، استفاده از کاندوم هرگز بر چرخه‌ی قاعدگی زنان تاثیر نمی‌گذارد. کاندوم‌ها هیچ تاثیری بر سیستم و سلامت جسمی شریک جنسی‌تان ندارند، اما استفاده از قرص‌های ضد بارداری می‌تواند تاثیر منفی به جا بگذارد. ۱۰. احتمال پیشگیری از سرطان دهانه‌ی رحم در زنان هرچند بعضی‌ها شک دارند که این ادعا حقیقت داشته باشد، مطالعات نشان می‌دهند زنانی که از شریک جنسی‌شان می‌خواهند در طول مقاربت از کاندوم استفاده کنند می‌توانند به طور قطع خطرات ورود اچ‌پی‌وی(HPV)- ویروسی که باعث سرطان دهانه‌ی رحم می‌شود- به بدنشان را کاهش بدهند.برای آن که نسبت به مزایای استفاده از کاندوم بیشتر متقاعد شوید، وبگاه‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آنها مراجعه کنید. همچنین وبگاه‌هایی وجود دارد که کاندوم‌های با کیفیت عالی ارائه می‌دهند – کاندوم‌هایی که ثابت شده است از سلامت شما و شریک جنسی‌تان به خوبی محافظت می‌کنند! تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی برداشت http://postharvestjournal.ir طبتاج http://tebtaj.ir طب سنتی http://tebbe-sonaty.ir محتوای این سایت جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

سردبیر

محسن باقری

ما عاشق 'گیلان هستیم و برای گسترش زبان گیلکی و فرهنگ اصیل گیلانی بین مردم سراسر دنیا، از سال 1399، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری هم زبان های عزیزمان در سراسر دنیا، تلاش میکنیم

دسترسی سریع