برهنه خوابیدن زوجین چه مزایایی دارد؟

مزایای برهنه خوابیدن زوجین اگر زوجین علاقه‌ای به پوشیدن لباس خواب ندارند توصیه می کنم برهنه خوابیدن را تجربه کنند زیرا برهنه خوابیدن زوجین مزایای شگفت‌انگیزی دارد که شاید از آن بی خبر باشید. اگر هم از آن دسته زوجینی هستید که عادت دارید لخت بخوابید باید به شما تبریک بگوییم چون در حق سلامتی جسم و روحتان لطف بزرگی کرده‌اید. محققان معتقدند برهنه خوابیدن سلامتی شما را تضمین کرده و شادی و حال خوب را به شما هدیه می‌دهد. از نظر روانی لخت خوابیدن ، فرد را سبک‌بال کرده و فشارهای روحی و روانی او را کاهش می‌دهد.
داشتن خوابی عمیق، راحت و طولانی
مطالعه‌ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رخت خواب می تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی‌تر کمک زیادی بکند. در مطالعه‌ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس‌های برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آن ها را کاهش دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیشتری را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.
تنظیم دمای بدن
از مزایای برهنه خوابیدن زوجین تنظیم دمای بدن است، در این حالت برای بدن آسان‌تر است که دمای بدن را آن‌طور که مغز دستور می‌دهد ..

مزایای برهنه خوابیدن زوجین

اگر زوجین علاقه‌ای به پوشیدن لباس خواب ندارند توصیه می کنم برهنه خوابیدن را تجربه کنند زیرا برهنه خوابیدن زوجین مزایای شگفت‌انگیزی دارد که شاید از آن بی خبر باشید. اگر هم از آن دسته زوجینی هستید که عادت دارید لخت بخوابید باید به شما تبریک بگوییم چون در حق سلامتی جسم و روحتان لطف بزرگی کرده‌اید. محققان معتقدند برهنه خوابیدن سلامتی شما را تضمین کرده و شادی و حال خوب را به شما هدیه می‌دهد. از نظر روانی لخت خوابیدن ، فرد را سبک‌بال کرده و فشارهای روحی و روانی او را کاهش می‌دهد.

داشتن خوابی عمیق، راحت و طولانی

داشتن خواب عمیق از مزایای برهنه خوابیدن زوجین - قلقلی خان

مطالعه‌ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رخت خواب می تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی‌تر کمک زیادی بکند. در مطالعه‌ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس‌های برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آن ها را کاهش دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیشتری را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

تنظیم دمای بدن

تنظیم دمای بدن از مزایای برهنه خوابیدن زوجین - قلقلی خان

از مزایای برهنه خوابیدن زوجین تنظیم دمای بدن است، در این حالت برای بدن آسان‌تر است که دمای بدن را آن‌طور که مغز دستور می‌دهد پایین و خنک نگه دارد. بدخوابی ناشی از افزایش دمای بدن بر روی عمق خواب هم تاثیر می‌گذارد، زیرا خواب عمیق برای تثبیت حافظه، رشد هورمون‌ها و رشد سلول‌های بدن بسیار مفید است.

جلوگیری از پیری زود هنگام

مزایای برهنه خوابیدن جلوگیری از پیری زود هنگام - قلقلی خان

براساس مطالعه منتشر شده در نشریه «خواب»، خواب به خودی خود موجب تحریک ترشح هورمون‌های رشد و ملاتونین می شود که این هورمون‌ها عوامل ضد پیری هستند و از پیری زودرس جلوگیری می‌کنند. به این ترتیب پوست شما سالم‌تر مانده و دیرتر دچار چین و چروک می‌شود.

سالمت اندام های جنسی

سالمت اندام های جنسی از مزایای برهنه خوابیدن زن شوهر - قلقلی خان

واژن بطور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری‌ها را فراهم می‌آورد. با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه میدهید نفس بکشد و به پیشگیری از رشد مخمر و باکتری‌ها کمک میکنید.

در مردان، خنک ماندن بیضه‌ها به سالم ماندن اسپرم‌ها و کارکرد طبیعی سیستم‌های‌ تناسلی کمک می کند، و بهمین دلیل بیضه‌ها خارج ازبدن قرار گرفته‌اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می پوشید، بیضه‌ها گرم شده و تعداد اسپرم‌ها کاهش می یابد.

کاهش بی‌ خوابی

کاهش بی‌ خوابی از مزایای برهنه خوابیدن زن شوهر - قلقلی خان

مطالعه‌ای جدید نشان داد که برای شروع عادی روند خواب، نیاز به کاهش دمای مرکز بدن است. بدن مانند یک رادیاتور گرما را از سمت مرکز دور کرده و پراکنده می کند. اگر بدن شما به خاطر لباس یا جوراب ضخیم نتواند گرما را تخلیه کند، احتمال ابتلای شما به بی‌خوابی افزایش مییابد، زیرا مرکز بدن تان نمی تواند گرما را خارج کند. عریان خوابیدن باعث تخلیه سریع تر گرما می شود و کمک می کند که سریع تر به خواب بروید.

کاهش چربی شکم

کاهش چربی شکم از مزایای برهنه خوابیدن زن شوهر - قلقلی خان

خنک‌سازی طبیعی بدن در هنگام شب به کاهش سطح کورتیزول شما کمک می کند. ساعات خواب عمیق بین ۱۰ شب و ۲ صبح سطح کورتیزول رابه حداقل میرساند و سپس بعد از ۲ صبح، غددی که کورتیزول را تولید میکنند با قدرت بیشتری شروع به فعالیت می کنند تا بدن برای روز بعد آماده شود. بدین ترتیب در هنگام بیدار شدن احساس انرژی بیشتری خواهید داشت.

وقتی خواب کافی نداشته باشید، هنگام بیدار شدن سطح کورتیزول به شکلی غیرطبیعی بالا خواهد بود، که اشتهای شما را برای خوردن غذا های کم‌ ارزش بیشتر می کند که این غذاها موجب افزایش چربی شکم می شوند. چون خوابیدن بدون لباس به خنک‌تر ماندن بدن شما کمک می کند، باعث می شود سطح کورتیزول شما نیز تنظیم شود.

التیام دادن به زندگی جنسی با تماس پوست-به-پوست

زندگی جنسی بهتر از مزایای برهنه خوابیدن زن شوهر - قلقلی خان

برهنه خوابیدن زوجین و تماس پوست-به-پوست با همسر میتواند ترشح اوکسی‌توسین را در بدن افزایش دهد. اوکسی‌توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کاهش التهاب روده، و کاهش فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که عریان خوابیدن باعث می شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی‌تر را فراهم می کند.

جلوگیری از بیماری پوستی

جلوگیری از بیماری پوستی از مزایای برهنه خوابیدن زن شوهر - قلقلی خان

یکی دیگر از فواید برهنه خوابیدن زوجین قرار گرفتن پوست تمام بدن در دسترس هوا، به ویژه دربخش‌هایی مانند پاها، زیربغل، و اندام تناسلی به معنای کاهش خطر بیماری‌های‌ پوستی مانند پای ورزشکار و اینترتریگو می شود که در اثر رطوبت پوست و قرار گرفتن در فضای بسته ایجاد می شوند!

افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس از مزایای برهنه خوابیدن زن شوهر - قلقلی خان

برخی فرضیات می گوید که هرچه زمان بیشتری لخت باشید، با بدن خود احساس اسانی بیشتری می کنید. و هرچه بیشتر احساس اسانی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می کنید، و شادتر بوده ودر نظر دیگران جذاب تر خواهید بود. و براساس مطالعه‌ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، آسان‌تر می‌توانستند گروه‌های‌ مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این گروه در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه‌ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می‌دادند.

جلوگیری از مبتلا شدن به دیابت

جلوگیری از مبتلا شدن به دیابت از مزایای برهنه خوابیدن زوجین - قلقلی خان

یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایینتر با افزایش متابولیسم، کاهش سطح قندخون و حتی پیشگیری از دیابت نوع ۲ مرتبط است. دانشمندان دریافته‌اند که وقتی مخاطبان در دمای پایین تر بخوابند و در هنگام خواب کاملاً لخت باشند، چربی‌هایی ناسالم آنها ظرف چند هفته کاهش می یابد و سلامت آن ها به ویژه جنبه‌هایی متابولیک، به سرعت التیام می یابد.

افزایش گردش خون

افزایش گردش خون از مزایای برهنه خوابیدن زوجین - قلقلی خان

در حالت برهنگی، هیچ گونه فشار بیرونی توسط کمربند، کش، بند یا حتی پارچه لباس بر بدن وارد نمی‌شود و جریان خون در رگ‌ها به راحتی و بدون هیچ مشکلی افزایش پیدا می‌کند. این افزایش گردش خون برای قلب، ماهیچه‌ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می یابد.

همین امر باعث تعدیل حرارت بدن می‌شود، به نحوی که مدتی بعد از به تخت‌خواب رفتن گرما از بدن خارج می‌شود و به بیرون انتقال می‌یابد، تاثیر چنین تغییری تا حدی است که خود فرد پس از گذشت چند دقیقه احساس راحتی بیشتری می‌کند.

با توجه به این اطلاعات در مورد این که عریان خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده‌اید؟ دست بکار شوید و کمی لباس‌ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی شوید.

نوشته برهنه خوابیدن زوجین چه مزایایی دارد؟ اولین بار در قلقلی خان. پدیدار شد.

andiaahoora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سکس خشن ؛ سکسی سراسر هیجان

پ سپتامبر 17 , 2020
❤سکس خشن❤ شاید خیلی مبتذل بنظر برسد، اما من دوست دارم در سکس به باسنم بزنند . نه خیلی محکم، فقط در حدی که احساس سوزش بکنم . بعدش، من به او نشان خواهم داد که چه دختر بدی میتوانم باشم.“به نقل از خانم "لیز سیلیان" بیست و دو ساله ” نامزدم میداند، تنها کاری که باید انجام دهد این است که گردنم را بلیسد – نه بوسه های آرام، بلکه خوردن، مکیدن، و گاز گرفتن . در این لحظات واقعا به من احساس نوجوان بودن دست می دهد.“ گفته های خانم دیان استون بیست ونه ساله، طراح وب سایت بود. ”وقتی شوهرم بیشتر از معمول با من خشن برخورد می کند، این کارش برایم خیلی تحریک کننده است مرا به دیوار فشار می دهد، و لباسم را به زور درمی آورد . برای من مثل این است که احساس می کنم انتهای تمام عصبهای روی بدنم در حال انفجار است .“ گفته های خانم ماریا لاوان بیست و پنج ساله، مسئول فرهنگی بود موارد فوق نمونه ای از لذتیست که زنان از سکس خشن میگویند. سکس خشن ، ظرافت و دقت خاص خود را می‌طلبد و نباید طوری باشد که به زن آسیب وارد شود. و یا زن احساس نا امنی کند. عده زیادی از زنان خواستار این هستند که موقع سکس با آنها مانند..

سردبیر

محسن باقری

ما عاشق 'گیلان هستیم و برای گسترش زبان گیلکی و فرهنگ اصیل گیلانی بین مردم سراسر دنیا، از سال 1399، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری هم زبان های عزیزمان در سراسر دنیا، تلاش میکنیم

دسترسی سریع