مردان بعد ارضا شدن چیکار کنند؟

مردان بعد ارضا شدن مردان بعد ارضا شدن به دلیل فعل و انفعالات شیمایی ناشی از هورمونها، احساس خواب آلودگی و بی حسی خواهند داشت. این احساس همراه با حالت سرخوشی ناشی از ترشح دوپامین می باشد. بنابراین آقایان ترجیح می دهند بعد از رابطه جنسی بخوابند اما چرخه و فرآیند جنسی زنان به گونه ایست که یکی از مراحل رابطه جنسی در آنها به رفتار شما با وی بعد از ارگاسم مرتبط است. زنان بعد از ارگاسم تمایل دارند به آنها توجه کنید و در آغوششان بگیرید، حال فرض کنید مردان بعد ارضا شدن به جای توجه به خانم، پشت خود را به او کرده و به خواب بروند که در این صورت مرحله نهایی فرآیند جنسی برای همسر وی انجام نشده است.
در هنگام ارضا شدن نفس را حبس نکنید
بیشتر آقایان عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس کرده و به درستی تنفس نمی کنند. بنابراین به جای حبس کردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. این کار نه تنها لذت شما را بیشتر می کند، بلکه به شما کمک می کند که هشیاری خود را نیز حداقل برای مدت زمان کوتاهی حفظ کنید. این روال باعث می شود تا بعد از انزال کمتر احساس خواب کنید.
بعد از ..

مردان بعد ارضا شدن

مردان بعد ارضا شدن به دلیل فعل و انفعالات شیمایی ناشی از هورمونها، احساس خواب آلودگی و بی حسی خواهند داشت. این احساس همراه با حالت سرخوشی ناشی از ترشح دوپامین می باشد. بنابراین آقایان ترجیح می دهند بعد از رابطه جنسی بخوابند اما چرخه و فرآیند جنسی زنان به گونه ایست که یکی از مراحل رابطه جنسی در آنها به رفتار شما با وی بعد از ارگاسم مرتبط است. زنان بعد از ارگاسم تمایل دارند به آنها توجه کنید و در آغوششان بگیرید، حال فرض کنید مردان بعد ارضا شدن به جای توجه به خانم، پشت خود را به او کرده و به خواب بروند که در این صورت مرحله نهایی فرآیند جنسی برای همسر وی انجام نشده است.

در هنگام ارضا شدن نفس را حبس نکنید

مردان بعد ارضا شدن نفس خود را حبس نکنند - قلقلی خان

بیشتر آقایان عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس کرده و به درستی تنفس نمی کنند. بنابراین به جای حبس کردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. این کار نه تنها لذت شما را بیشتر می کند، بلکه به شما کمک می کند که هشیاری خود را نیز حداقل برای مدت زمان کوتاهی حفظ کنید. این روال باعث می شود تا بعد از انزال کمتر احساس خواب کنید.

بعد از رابطه جنسی بلافاصله نخوابید

مردان بعد ارضا شدن بلافاصله نخوابند - قلقلی خان

اگر شما بعنوان یک مرد بلافاصله بعد از رابطه جنسی و ارضا شدن بخواب بروید، تمامی لذتی که به همسرتان در فرآیند جنسی داده اید را به یکباره از بین خواهید برد. زنان بعد از رابطه زناشویی نیز نیاز به نوازش شدن، توجه و آغوش همسرشان دارند که اگر چنین نشود احساس می کنند تنها ابزاری برای لذت جنسی همسرشان بوده اند، بنا براین لازم است مردان بعد ارضا شدن، همسرتان را در آغوش گرفته و با وی صحبت کنید.

بعد ارضا شدن بلافاصله بستر را رها نکنید

مردان بعد ارضا شدن بلافاصله بستر را رها نکنند - قلقلی خان

مردان بعد ارضا شدن بستر را رها کرده و به سراغ کارهای دیگرشان می روند که این کار کاملا اشتباه است. نباید سریعا سراغ فعالیتهای دیگر بروید و اجازه دهید که ریتم بدنتان به حالت نرمال بازگردد.

منی بصورت کامل باید دفع شود

مردان بعد ارضا شدن آب منی شان را دفع کنند - قلقلی خان

مردان بعد ارضا شدن باید با رفتن به دستشویی و فشردن آلت از انتها به سمت سر الت، مایع انزالی را بطور کامل دفع کنند، ممکن است ادرار شما در این شرایط منقطع باشد، این توصیه به زنان نیز می شود.

بعد ارضا شدن آب نخورید

مردان بعد ارضا شدن بلافاصله آب نخورند - قلقلی خان

آشامیدن آب پس از نزدیکی جنسی به جهت گرم شدن بدن و اعضا موجب ضعف و کاهش حرارت غریزی می‌شود، همچنین به دلیل گرم شدن اعضاء بدن آب به سرعت به اعضاء رسیده و بدن سرد می‌شود.

بعد از رابطه زناشویی بیشتر از قبل دو نفره شوید

مردان بعد ارضا شدن بیشتر از قبل دو نفره شوند - قلقلی خان

اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است که در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می کند، شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید: “چرا برای بدست آوردن انرژی یک چرت نزنیم؛ بعد می تونیم با هم دوش بگیریم، شام رو آماده کنیم و دوباره این کارو تکرار کنیم.” و فراموش نکنید که دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود که او شما را به این روز در آورده.

نوشته مردان بعد ارضا شدن چیکار کنند؟ اولین بار در قلقلی خان. پدیدار شد.

andiaahoora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سکس خشن ؛ سکسی سراسر هیجان

پ سپتامبر 17 , 2020
❤سکس خشن❤ شاید خیلی مبتذل بنظر برسد، اما من دوست دارم در سکس به باسنم بزنند . نه خیلی محکم، فقط در حدی که احساس سوزش بکنم . بعدش، من به او نشان خواهم داد که چه دختر بدی میتوانم باشم.“به نقل از خانم "لیز سیلیان" بیست و دو ساله ” نامزدم میداند، تنها کاری که باید انجام دهد این است که گردنم را بلیسد – نه بوسه های آرام، بلکه خوردن، مکیدن، و گاز گرفتن . در این لحظات واقعا به من احساس نوجوان بودن دست می دهد.“ گفته های خانم دیان استون بیست ونه ساله، طراح وب سایت بود. ”وقتی شوهرم بیشتر از معمول با من خشن برخورد می کند، این کارش برایم خیلی تحریک کننده است مرا به دیوار فشار می دهد، و لباسم را به زور درمی آورد . برای من مثل این است که احساس می کنم انتهای تمام عصبهای روی بدنم در حال انفجار است .“ گفته های خانم ماریا لاوان بیست و پنج ساله، مسئول فرهنگی بود موارد فوق نمونه ای از لذتیست که زنان از سکس خشن میگویند. سکس خشن ، ظرافت و دقت خاص خود را می‌طلبد و نباید طوری باشد که به زن آسیب وارد شود. و یا زن احساس نا امنی کند. عده زیادی از زنان خواستار این هستند که موقع سکس با آنها مانند..

سردبیر

محسن باقری

ما عاشق 'گیلان هستیم و برای گسترش زبان گیلکی و فرهنگ اصیل گیلانی بین مردم سراسر دنیا، از سال 1399، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری هم زبان های عزیزمان در سراسر دنیا، تلاش میکنیم

دسترسی سریع