نقش مهم لباس زیر زنانه در تحریک مردان و بهتر شدن رابطه جنسی زناشویی

تاثیر لباس زیر زنانه در رابطه جنسی با شوهر به گزارش مجله آموزش جنسی و زناشویی طبتاج لباس زیر زنانه در زیبایی و بهتر دیده شدن زن بسیار کمک میکند و همچنین نقش مهمی در تحریک شوهر در رابطه جنسی دارد پس برای تحریک شوهر لباس زیر نقش مهمی دارد. ولی باید نکات استفاده از لباس زیر را حتماً بدانید :

نقش مهم لباس زیر زنانه در تحریک مردان ۱ – استفاده از پارچه های نخی و سبک.
۲ – استفاده از رنگ های روشن و متنوع «سفید،زرد،قرمز،سبز،آبی و…»جهت ایجاد روحیه شاداب و با نشاط در خود و همسرتان.
۳ – لباسهایی که در دوختشان از پارچه کمتری استفاده شده تا نمایشگر زیبائیهای بدن زن باشد.
۴ – سعی کنید لباسهایی دوخت کمتری در انها بکار رفته باشد انتخاب کنید.
۵ – در طول روز و ساعاتی که طبق معمول مردها در خانه نیستند بهتر است هر زنی لباسی را بپوشد که تنها باب میل خود اوست.
۶ – برای ایجاد روحیه رضایتمندی از تن خود زن لباسهای آزاد و یا لباسهای بدن نما که کمتر بدن زن را می پوشاند بسیار موثر می‌باشد.
۷ – پوشیدگی بدن زن زمانی باعث ایجاد جذابیت و کنجکاوی همسر می‌شود که لباسی زیبا زیبائیهای بدن را پوشانده باشد.
۸ – برهنگی کامل بدن زن بیشتر زمان قبل از شروع و یا هنگام انجام آمیزش دارای جذابیت است.
۹ – از لباسهای به ظاهر پوشاننده ولی تحریک کننده نگاه همسران، شامل لباسهای چاک دار، نازک، دارای عکسهای تحریک آمیز، نمایش دهنده بخشی ازبدن است «لباسهای چشمک زن» استفاده کنید.شورت های لیز ، چسبان و بسیار لطیف محرکند . به ویژه لباسهای زیر خانمها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته میشوند. برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر.
عده ای از رنگ های لباسهای زیر وقتی پوشیده می‌شوند با ترکیب رنگ بدن شخص، بسیار محرک و هوس برانگیز میشوند. پوشیدن اینگونه لباس زیر توصیه نمی‌شود، فقط اگر متاهلید و آن هم در زمان کوتاهی که می‌خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید ، مجازید برای تحریک خود یا همسرتان از این لباسهای زیر استفاده کنید ؛و گرنه اینگونه لباسهای زیر زمینه مساعدی را برای خودارضایی فراهم می آورند.
علاوه بر این طبق معمول در ساخت آن گونه لباس زیر به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند، لذا موجب حساسیت ، ایجاد عفونت و … در اندام جنسی میشود.لباس زیر زنان نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد.
همیشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید که پوشیدن آن گونه لباسهای زیر به طور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک میکند و وی را برای انجام یک عمل لذتبخش جنسی آماده میکند.پس بهترین لباس زیر ، لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد . هر چه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی این لباس ها کمتر باشد ، برای سلامتی و عدم حساسیت شما مفید تر است .
البته این توصیه برای تمام اشخاص است «نه فقط آنان که مشکل خود ارضایی دارند».
لباس زیر زنانه چه تاثیری در رابطه جنسی دارد؟
لباس زیر خود را چگونه انتخاب کنید همان اندازه که با انتخاب صحیح یک لباس و پوشیدن آن زیبایی شما افزایش مییابد،به همان اندازه با یک انتخاب غلط در خرید لباس و پوشیدن آن باعث می‌شوید که ظاهرتان بد بنظر برسد.
مساله ی لباس زیر حتی مهم تر از انتخاب لباس می‌باشد زیرا اگر شما لباس زیر بدی را انتخاب کنید حتی اگر لباس فوق العاده رابه تن داشته باشید اما بازهم بد جلوه میکنید.
لباس زیر هایی با جنس دانتل،یا لباس زیر های که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت برای لباس زیر هستند.
لباس زیر هایی که به طور روزمره ودر طول روز از انها استفاده میکنیم باید دارای چه مشخصاتی باشند؟
برای لباس زیر هایی که قصد دارید در طول روز از آن ها استفاده کنید توصیه میکنیم لباس زیر هایی باشند که دارای جنس طبیعی باشند،از لباس زیری که ازجنس های دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و … هستند استقاده ننمایید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب میخواهید از این لباس زیر استقاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید.
شما می‌توانید از مدلهای مختلف لباس زیری که تمایل دارید در طول روز استفاده نمایید تا بتوانید به اسانی و بدون اذیت شدن به کارهای روزمره تان برسید.
لباس زیر ی که برای رفتن به یک جشن باید استفاده کنید باید دارای چه شرایطی باشند ؟
اگر لباسی راکه قصد دارید بپوشید دکلته و یا لباس هایی دراین سبک می باشد بهتر است از لباس زیر ی با جنس دانتل استفاده نمایید
زیرا این جنس باعث میشود که بالاتنه شما جالب تر و بهتر بنظر برسد.
اگر لباسی که می‌خواهید بپوشید دارای بالا تنه ی لختی می‌باشد و شما بالا تنه ی کوچکی دارید توصیه میکنیم از لباس زیر هایی استفاده نمایید که مخصوص بالاتنه کوچک هستند زیرا دراین لباس زیر ها لایه ها و پوشش های خاصی وجوددارد که باعث میشود،کمی بالاتنه شما بزرگ‌تر به نطر برسد.زیرا در لباس ها که دارای بالا تنه ی لختی هستند بیشترین و نخستین قسمتی که دیده میشود بالاتنه شما می باشند.
نحوه ی نگهداری از لباس زیر لباس زیر خودرا با دست بشویید یا اگر توسط خودرو لباس شویی اینکار انجام می‌دهید بهتر است برنامه ی اتومبیل لباس شویی را بر روی لباسهای حساس قرار دهید زیرا اگر برنامه ی و دمای بالاتری را انتخاب کنید باعث می‌شود تا بافت لباس زیر تان آسیب ببیند و زود از بین برود.
آدم برای این که تمیز و مرتب بنظر برسد طبق معمول سعی می‌کند ظاهری آراسته داشته باشد و لباس هایی مرتب و تمیز بپوشد ولی متخصصان پوست معتقدند که لباس زیر هم به همان اندازه در سلامت و بهداشت افراد موثر است.لباسهای زیر در تماس نزدیکی با پوست ما هستند و این باعث می‌شود که درصورت رسیدگی نکردن به آن ها منشأ انواع حساسیت ها و عفونت های قارچی شوند.
در کشور های توسعه یافته،تمهیدات و استاندارهای خاصی را برای تولید لباس زیر رعایت میکنند؛ مثلاً بهترین الیاف را جهت بافت پارچه های لباس زیر تهیه کرده و با مواد کاملا بهداشتی و استاندارد، رنگ و تکمیل می نمایند.
بهمین دلیل، قیمت این لباس ها بالا میرود. لباس زیر هایی با جنس دانتل یا آنهایی که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت محسوب میشوند. اگر با این جنس لباس زیر آسان نیستید، ما انواع نخی رابه شما پیشنهاد می‌کنیم که حساسیت پوستی کمتری ایجاد میکند.
لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آنرا زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید، آنرا زود به زود عوض میکنید و به اسانی هم آنرا دور می‌اندزید.
خیلی ها بدلیل این که لباس زیرشان در دسترس دید دیگران نیست، آنرا تا چند سال به بدترین وضع نگه می دارند. شما خیلی ارجمند اید و لباس زیرتان هم باید در شأن تان باشد. هر از گاهی لباسهای زیر خودرا بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود.
لباس زیر خودرا تعمیر کنید و همچنین میتوانید برای خود لباس زیر بدوزید. در عین حال می‌توانید برای از بین بردن میکروب های آن لباس زیرتان را بعد از شستشو و پیش از پوشیدن اتو کنید.
اندازه لباس زیر هم مهم است لباس زیر زنانه-لباس زیر تنگ عروق پوست را تحت تاثیر قرار داده ودر قسمت هایی مانع گردش صحیح خون می‌شود به خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن، زانو، سینه و حلقه آستین ها باشد.
همین اختلال جریان خون باعث همان عارضه شایع لباسهای تنگ میشود، یعنی کوفتگی و خستگی. البته گاهی این تنگی به حدی زیاد می‌شود که قسمت هایی از پوست کبود میشود. یکیدیگر از مشکلات لباسهای تنگ مشکلات گوارشی است.
درواقع لباس تنگ حرکات دودی «حرکات کرم گونه» دستگاه گوارش را مختل میکند و موجب تجمع گاز در معده و نفخ شکم می‌شود که طبق معمول با درد شکم همراه است.
همچنین پوشیدن لباس زیر تنگ و بدون تبادل هوا باعث افزایش احتمال ابتلا به عفونت مثانه در زنان می‌شود. یکیدیگر از عوارض لباسهای تنگ نوعی کهیر به نام کهیر فشاری است. این نوع کهیر در اثر فشار موضعی بر بدن مثل پوشیدن لباسهای تنگ ایجاد می‌شود.
برای انتخاب لباس زیر زنانه بروید سراغ الیاف طبیعی لباس زیر هایی که قصد دارید در طول روز از آن ها استفاده کنید بهتر است دارای جنس طبیعی باشند. از جنس هایی که دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و … هستند استفاده نکنید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب میخواهید از این لباس زیر های استفاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید.
فرار از باکتری و قارچ هرروز لباس زیرتان را عوض کنید و منتظر حمام رفتن نمانید؛ در غیر این صورت به اسانی دچار انواع قارچ های پوستی و خارش و حساسیت خواهید شد.قارچ ها در محیط گرم و مرطوب به اسانی رشد می‌کنند بهتر است برای کاهش دادن احتمال ابتلا به این قارچ های پوستی از محلول های ضدعفونی کننده ویژه بانوان و آقایان استفاده کنید و پس از استفاده از آب از دستمال کاغذی استفاده کنید تا رطوبت محیط را نیز کاهش دهید.
از سوی دیگر بهتر است لباس زیر بانوان و آقایان جدا از هم شسته و خشک شود ودر صورت امکان در نور مستقیم آفتاب خشک شود تا میکروب های آن بیشتر از بین بروند.
لباس های زیر زنانه نایلونی نخرید لباس زیر نایلونی بعلت ایجاد تعریق زیاد امکان ابتلا به قارچ پوستی را افزایش میدهد.لکه های ناشی از قارچ طبق معمول به رنگ قهوه ای روشن است و حدود دو یا سه سانت قطر داشته و حالت پوسته دهی مختصری نیز دارد.
امکان بروز این بیماری در اطفال و جوانان شایع تر است. تشخیص این بیماری از طریق نمونه برداری از سطح پوست و بررسی آن به وسیله میکروسکوپ امکانپذیر است. درمان لکه های ناشی از قارچ با استفاده از شامپوها و داروهای پوستی و موضعی ضدقارچ انجام می‌شود، درصورت گستردگی بیماری، استفاده از داروهای خوراکی ضدقارچ نیز برای درمان ضروری است. برای درمان ریشه ای بیماری قارچ ممکن است به یک دوره طولانی نیاز باشد.
نکات بهداشتی در ارتباط با لباس زیر زنانه ۱- هرروز لباس زیر خودرا عوض کنید.
۲- لباس زیر خودرا جدا از سایر لباسها و جدا از لباسهای زیر دیگران بشوئید.
۳- به هیچ عنوان از لباس زیر دیگران حتی نزدیکان استفاده نکنید.
۴- لباس زیر خودرا حتماً در آفتاب خشک کنید چرا که آفتاب بهترین ضدعفونی کننده است درصورت عدم امکان با اتوی داغ آن ها را اتو کنید.
۵- بهتر است که لباس زیر به رنگ روشن-مخصوصا سفید- باشد تا تغییرات ترشحات به سهولت تشخیص داده شود.
تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی طبتاج http://tebtaj.ir

تاثیر لباس زیر زنانه در رابطه جنسی با شوهر

به گزارش مجله آموزش جنسی و زناشویی طبتاج لباس زیر زنانه در زیبایی و بهتر دیده شدن زن بسیار کمک میکند و همچنین نقش مهمی در تحریک شوهر در رابطه جنسی دارد پس برای تحریک شوهر لباس زیر نقش مهمی دارد. ولی باید نکات استفاده از لباس زیر را حتماً بدانید :

نقش مهم لباس زیر زنانه در تحریک مردان و بهتر شدن رابطه زناشویی

نقش مهم لباس زیر زنانه در تحریک مردان

۱ – استفاده از پارچه های نخی و سبک.

۲ – استفاده از رنگ های روشن و متنوع «سفید،زرد،قرمز،سبز،آبی و…»جهت ایجاد روحیه شاداب و با نشاط در خود و همسرتان.

۳ – لباسهایی که در دوختشان از پارچه کمتری استفاده شده تا نمایشگر زیبائیهای بدن زن باشد.

۴ – سعی کنید لباسهایی دوخت کمتری در انها بکار رفته باشد انتخاب کنید.

۵ – در طول روز و ساعاتی که طبق معمول مردها در خانه نیستند بهتر است هر زنی لباسی را بپوشد که تنها باب میل خود اوست.

۶ – برای ایجاد روحیه رضایتمندی از تن خود زن لباسهای آزاد و یا لباسهای بدن نما که کمتر بدن زن را می پوشاند بسیار موثر می‌باشد.

۷ – پوشیدگی بدن زن زمانی باعث ایجاد جذابیت و کنجکاوی همسر می‌شود که لباسی زیبا زیبائیهای بدن را پوشانده باشد.

۸ – برهنگی کامل بدن زن بیشتر زمان قبل از شروع و یا هنگام انجام آمیزش دارای جذابیت است.

۹ – از لباسهای به ظاهر پوشاننده ولی تحریک کننده نگاه همسران، شامل لباسهای چاک دار، نازک، دارای عکسهای تحریک آمیز، نمایش دهنده بخشی ازبدن است «لباسهای چشمک زن» استفاده کنید.شورت های لیز ، چسبان و بسیار لطیف محرکند . به ویژه لباسهای زیر خانمها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته میشوند. برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر.

عده ای از رنگ های لباسهای زیر وقتی پوشیده می‌شوند با ترکیب رنگ بدن شخص، بسیار محرک و هوس برانگیز میشوند. پوشیدن اینگونه لباس زیر توصیه نمی‌شود، فقط اگر متاهلید و آن هم در زمان کوتاهی که می‌خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید ، مجازید برای تحریک خود یا همسرتان از این لباسهای زیر استفاده کنید ؛و گرنه اینگونه لباسهای زیر زمینه مساعدی را برای خودارضایی فراهم می آورند.

علاوه بر این طبق معمول در ساخت آن گونه لباس زیر به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند، لذا موجب حساسیت ، ایجاد عفونت و … در اندام جنسی میشود.لباس زیر زنان نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد.

همیشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید که پوشیدن آن گونه لباسهای زیر به طور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک میکند و وی را برای انجام یک عمل لذتبخش جنسی آماده میکند.پس بهترین لباس زیر ، لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد . هر چه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی این لباس ها کمتر باشد ، برای سلامتی و عدم حساسیت شما مفید تر است .

البته این توصیه برای تمام اشخاص است «نه فقط آنان که مشکل خود ارضایی دارند».

لباس زیر زنانه چه تاثیری در رابطه جنسی دارد؟

نقش مهم لباس زیر زنانه در تحریک مردان و بهتر شدن رابطه زناشویی

لباس زیر خود را چگونه انتخاب کنید

همان اندازه که با انتخاب صحیح یک لباس و پوشیدن آن زیبایی شما افزایش مییابد،به همان اندازه با یک انتخاب غلط در خرید لباس و پوشیدن آن باعث می‌شوید که ظاهرتان بد بنظر برسد.

مساله ی لباس زیر حتی مهم تر از انتخاب لباس می‌باشد زیرا اگر شما لباس زیر بدی را انتخاب کنید حتی اگر لباس فوق العاده رابه تن داشته باشید اما بازهم بد جلوه میکنید.

لباس زیر هایی با جنس دانتل،یا لباس زیر های که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت برای لباس زیر هستند.

لباس زیر هایی که به طور روزمره ودر طول روز از انها استفاده میکنیم باید دارای چه مشخصاتی باشند؟
برای لباس زیر هایی که قصد دارید در طول روز از آن ها استفاده کنید توصیه میکنیم لباس زیر هایی باشند که دارای جنس طبیعی باشند،از لباس زیری که ازجنس های دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و … هستند استقاده ننمایید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب میخواهید از این لباس زیر استقاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید.

شما می‌توانید از مدلهای مختلف لباس زیری که تمایل دارید در طول روز استفاده نمایید تا بتوانید به اسانی و بدون اذیت شدن به کارهای روزمره تان برسید.

لباس زیر ی که برای رفتن به یک جشن باید استفاده کنید باید دارای چه شرایطی باشند ؟

اگر لباسی راکه قصد دارید بپوشید دکلته و یا لباس هایی دراین سبک می باشد بهتر است از لباس زیر ی با جنس دانتل استفاده نمایید

زیرا این جنس باعث میشود که بالاتنه شما جالب تر و بهتر بنظر برسد.

اگر لباسی که می‌خواهید بپوشید دارای بالا تنه ی لختی می‌باشد و شما بالا تنه ی کوچکی دارید توصیه میکنیم از لباس زیر هایی استفاده نمایید که مخصوص بالاتنه کوچک هستند زیرا دراین لباس زیر ها لایه ها و پوشش های خاصی وجوددارد که باعث میشود،کمی بالاتنه شما بزرگ‌تر به نطر برسد.زیرا در لباس ها که دارای بالا تنه ی لختی هستند بیشترین و نخستین قسمتی که دیده میشود بالاتنه شما می باشند.

نحوه ی نگهداری از لباس زیر

لباس زیر خودرا با دست بشویید یا اگر توسط خودرو لباس شویی اینکار انجام می‌دهید بهتر است برنامه ی اتومبیل لباس شویی را بر روی لباسهای حساس قرار دهید زیرا اگر برنامه ی و دمای بالاتری را انتخاب کنید باعث می‌شود تا بافت لباس زیر تان آسیب ببیند و زود از بین برود.

آدم برای این که تمیز و مرتب بنظر برسد طبق معمول سعی می‌کند ظاهری آراسته داشته باشد و لباس هایی مرتب و تمیز بپوشد ولی متخصصان پوست معتقدند که لباس زیر هم به همان اندازه در سلامت و بهداشت افراد موثر است.لباسهای زیر در تماس نزدیکی با پوست ما هستند و این باعث می‌شود که درصورت رسیدگی نکردن به آن ها منشأ انواع حساسیت ها و عفونت های قارچی شوند.

در کشور های توسعه یافته،تمهیدات و استاندارهای خاصی را برای تولید لباس زیر رعایت میکنند؛ مثلاً بهترین الیاف را جهت بافت پارچه های لباس زیر تهیه کرده و با مواد کاملا بهداشتی و استاندارد، رنگ و تکمیل می نمایند.

بهمین دلیل، قیمت این لباس ها بالا میرود. لباس زیر هایی با جنس دانتل یا آنهایی که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت محسوب میشوند. اگر با این جنس لباس زیر آسان نیستید، ما انواع نخی رابه شما پیشنهاد می‌کنیم که حساسیت پوستی کمتری ایجاد میکند.

لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آنرا زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید، آنرا زود به زود عوض میکنید و به اسانی هم آنرا دور می‌اندزید.

خیلی ها بدلیل این که لباس زیرشان در دسترس دید دیگران نیست، آنرا تا چند سال به بدترین وضع نگه می دارند. شما خیلی ارجمند اید و لباس زیرتان هم باید در شأن تان باشد. هر از گاهی لباسهای زیر خودرا بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود.

لباس زیر خودرا تعمیر کنید و همچنین میتوانید برای خود لباس زیر بدوزید. در عین حال می‌توانید برای از بین بردن میکروب های آن لباس زیرتان را بعد از شستشو و پیش از پوشیدن اتو کنید.

اندازه لباس زیر هم مهم است

لباس زیر زنانه-لباس زیر تنگ عروق پوست را تحت تاثیر قرار داده ودر قسمت هایی مانع گردش صحیح خون می‌شود به خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن، زانو، سینه و حلقه آستین ها باشد.

همین اختلال جریان خون باعث همان عارضه شایع لباسهای تنگ میشود، یعنی کوفتگی و خستگی. البته گاهی این تنگی به حدی زیاد می‌شود که قسمت هایی از پوست کبود میشود. یکیدیگر از مشکلات لباسهای تنگ مشکلات گوارشی است.

درواقع لباس تنگ حرکات دودی «حرکات کرم گونه» دستگاه گوارش را مختل میکند و موجب تجمع گاز در معده و نفخ شکم می‌شود که طبق معمول با درد شکم همراه است.

همچنین پوشیدن لباس زیر تنگ و بدون تبادل هوا باعث افزایش احتمال ابتلا به عفونت مثانه در زنان می‌شود. یکیدیگر از عوارض لباسهای تنگ نوعی کهیر به نام کهیر فشاری است. این نوع کهیر در اثر فشار موضعی بر بدن مثل پوشیدن لباسهای تنگ ایجاد می‌شود.

برای انتخاب لباس زیر زنانه بروید سراغ الیاف طبیعی

لباس زیر هایی که قصد دارید در طول روز از آن ها استفاده کنید بهتر است دارای جنس طبیعی باشند. از جنس هایی که دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و … هستند استفاده نکنید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب میخواهید از این لباس زیر های استفاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید.

فرار از باکتری و قارچ

هرروز لباس زیرتان را عوض کنید و منتظر حمام رفتن نمانید؛ در غیر این صورت به اسانی دچار انواع قارچ های پوستی و خارش و حساسیت خواهید شد.قارچ ها در محیط گرم و مرطوب به اسانی رشد می‌کنند بهتر است برای کاهش دادن احتمال ابتلا به این قارچ های پوستی از محلول های ضدعفونی کننده ویژه بانوان و آقایان استفاده کنید و پس از استفاده از آب از دستمال کاغذی استفاده کنید تا رطوبت محیط را نیز کاهش دهید.

از سوی دیگر بهتر است لباس زیر بانوان و آقایان جدا از هم شسته و خشک شود ودر صورت امکان در نور مستقیم آفتاب خشک شود تا میکروب های آن بیشتر از بین بروند.

لباس های زیر زنانه نایلونی نخرید

لباس زیر نایلونی بعلت ایجاد تعریق زیاد امکان ابتلا به قارچ پوستی را افزایش میدهد.لکه های ناشی از قارچ طبق معمول به رنگ قهوه ای روشن است و حدود دو یا سه سانت قطر داشته و حالت پوسته دهی مختصری نیز دارد.

امکان بروز این بیماری در اطفال و جوانان شایع تر است. تشخیص این بیماری از طریق نمونه برداری از سطح پوست و بررسی آن به وسیله میکروسکوپ امکانپذیر است. درمان لکه های ناشی از قارچ با استفاده از شامپوها و داروهای پوستی و موضعی ضدقارچ انجام می‌شود، درصورت گستردگی بیماری، استفاده از داروهای خوراکی ضدقارچ نیز برای درمان ضروری است. برای درمان ریشه ای بیماری قارچ ممکن است به یک دوره طولانی نیاز باشد.

نکات بهداشتی در ارتباط با لباس زیر زنانه

۱- هرروز لباس زیر خودرا عوض کنید.

۲- لباس زیر خودرا جدا از سایر لباسها و جدا از لباسهای زیر دیگران بشوئید.

۳- به هیچ عنوان از لباس زیر دیگران حتی نزدیکان استفاده نکنید.

۴- لباس زیر خودرا حتماً در آفتاب خشک کنید چرا که آفتاب بهترین ضدعفونی کننده است درصورت عدم امکان با اتوی داغ آن ها را اتو کنید.

۵- بهتر است که لباس زیر به رنگ روشن-مخصوصا سفید- باشد تا تغییرات ترشحات به سهولت تشخیص داده شود.

تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی طبتاج http://tebtaj.ir

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اقدامات بعد از رابطه جنسی | بعد از رابطه زناشویی چه باید کرد؟

ج ژوئن 19 , 2020
اقدامات بعد از رابطه جنسی : اقدامات لازم بعد از آمیزش جنسی چیست ؟ در مجله آموزش جنسی و زناشویی http://ji3.ir با مقاله ای درباره آموزش مسائل جنسی ، کارهای لازم بعد از آمیزش در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید. بعد از رابطه زناشویی چه کنیم ، اقدامات بعد از رابطه جنسی اقدامات مهم بعد از رابطه جنسی ؛ پس از رابطه زناشویی چه کنیم و چه نکنیم؟ روش کاملا واقعی و آسان لاغری!! رایگان مشاوره بگیرید راحت لاغر شوید! همین حالا رایگان مشاوره بگیر یکی از دلایل اصلی سردی روابط زناشویی نداشتن آگاهی کافی از رفتاری است که هر دو طرف باید بعد از این رابطه مهم داشته باشند . اشتباه برخی از زوجین رابطه زناشویی را بعد از ارگاسم پایان یافته می دانند و تقریبا دیگر تماسی به آن شکل با هم ندارند در حالیکه طبق گفته کارشناسان بعد از رابطه جنسی ارتباط هنوز ادامه دارد اما به شکلی که باید در مسیر مثبت به پایان رساند تا از کاهش میل و علاقه آنها جلوگیری شود. تمام زن و شوهرها باید بدانند که رابطه زناشویی بخش مهمی از زندگی است و تا حد ممکن اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنند و بدانند قبل و بعد از رابطه چه کارهایی را باید انجام دهند. تغییراتی که بعد از رابطه زناشویی در زن و مرد رخ می دهد بعد از ارضای جنسی، بدن مردان مدت زمان زیادی لازم دارد تا مجددا برانگیخته شود درحالی که زنان اینطور نیستند و فرونشینی جنسی در زنان در مقایسه با مردان تدریجی بوده و حتی ممکن است بعد از ارگاسم، در مرحله نوزاش بعد از رابطه ارگاسم دیگری را تجربه کنند پس خانم ها باید بدانند که مردان پس از ارضا، امکان دارد که احساس خستگی کرده که این کاملا امری طبیعی است و با نوازش، در آغوش کشیدن و گاهی لمس و ماساژ با رضایت می توان این مرحله را پشت سر گذاشت. رفتارهایی که بعد از رابطه زناشویی باید و نباید انجام دهید اکثر زنان از این مسئله که همسرشان بعد از ارضای جنسی به سرعت به حمام می روند تا برای تماشای تلویزیون از اتاق خواب خارج می شوند شکایت دارند ، البته حق دارند چون این رفتار مردان اصلا مناسب نیست و موجب ناراحتی همسرشان می شود و بدون آنکه متوجه باشند موجب ناراحتی او شده اند. بی تفاوت خوابیدن بعد از رابطه به هیچ وجه ؛ به همسر خود پشت کرده و نخوابید چراکه اگر چنین رفتاری انجام دهید فاز فرونشینی به تنهایی سپری می شود که مسلما بر رضایت زوج تاثیر منفی دارد. بعضی از زوجین پس از برقراری رابطه جنسی، سریع به خواب می روند اما بهتر است پس از آن کمی همسرتان را نوازش کنید تا به عشق واقعی شما پی ببرد. به چشمان او نگاه کنید و او را آرام در در آغوش بگیرید. این لحظات بهترین زمان برای نشان دادن عشق و مکالمه های عاشقانه است پس هرگز آن را از دست ندهید ؛ باید بدانید که نوازش و لمس عاشقانه به رضایت بیشتر جنسی کمک می کند . تشکر اهمیت دارد ؛ برخلاف آنچه برخی از مردان تصور می کنند و باور دارند که چنین رفتاری مناسب شخصیت آنها نیست باید بگوییم که زنان به این مسئله اهمیت زیادی می دهند و برایشان مهم است که همسرشان ارزش دادن به آنها را در هر شرایط به زبان بیاورد نه در دورن خود نگاه دارد. در صورتی که رابطه جنسی خوبی داشته اید درباره آنچه این رابطه را خوب کرده، تا هنوز در ذهن تان تازه است به همسرتان بگویید که لمس یا حرکت خاصی را از طرف او بیشتر دوست داشتید ؛ باید بدانید که الان بهترین زمان برای صحبت کردن درباره این موضوع است و درصورتی که زمان بگذرد دیگر حرف زدن درباره اش خوشایند نیست. کارهایی که بعد از رابطه زناشویی برای سلامت و بهداشت باید انجام دهید دستشویی بروید اما نه خیلی زود! احتمالا شنیده اید که مراجعه به دستشویی بلافاصله بعد از رابطه جنسی می تواند به پیشگیری از ابتلا به عفونت ادراری کمک کند ولی دفع ادرار فوری به عنوان یک عامل محافظت کننده قوی، یک باور اشتباه است پس اگر بلافاصله بعد از رابطه جنسی نیازی به دفع ادرار ندارید، لازم نیست خیلی فوری خودتان را به دستشویی برسانید بلکه می توانید تا زمانی که نیازش را احساس می کنید صبر کنید، که این زمان می تواند ۲۰ دقیقه یا حتی یک ساعت بعد باشد. دوش آب گرم فراموش نشود : بعد از نزدیکی دوش گرفتن عالی است مخصوصا اگردوش اب گرم باشد به همین خاطربعد از نزدیکی یک دوش آب گرم تمام الودگی ها را ازبین میبرد. آب بنوشید : همانطور که هنگام ورزش نیازبه رطوبت دارید د رنزدیکی هم رطوبت لازم است خشکی روی کل بدن تاثیر میگذارد پس اگردهانتان خشک می شود حتما آب نوشیدتا ادرار کنیدومیکروبهاخارج شود. دستمال های مرطوب حاوی مواد شیمیایی و بودار هستند که می توانند به اندام تناسلی آسیب بزنند در مواقعی که به دستمال نیاز دارید برای پاک کردن خود مقداری آب گرم سرکه را ترکیب و دستمال را به آن آغشته و خود را با ان پاک کنید. بعد از رابطه زناشویی بهتر است چه بخوریم؟ آجیل ها مقوی و مفید هستند آجیل حاوی مقدار زیادی روی و حاوی امگا ۳ است که می تواند به دلیل افزایش تولید دوپامین باعث پاسخ جنسی و یکی از عوامل کلیدی موثر بر میل جنسی باشد پس حتما قبل از رابطه جنسی مقداری آجیل مصرف کنید ، همچنین بعد از رابطه زناشویی مصرف آجیل البته برای تامین انرژی مفید خواهد بود. میوه ها مصرف میوه پس از رابطه جنسی به دلیل ویتامین های بالا، بدن فرد را تقویت کرده و به دلیل قند موجود در میوه ها، قند خون تنظیم شده و به سطح متعادلی می رسد . نودل نودل یا رشته فرنگی یک وعده غذایی کامل است که احساس سیری به شما می دهد و می تواند گرسنگی و ضعف بعد از رابطه زناشویی را رفع کند. تقویت بعد انزال پس از اتمام رابطه جنسی چه باید کرد؟ پس از اینکه به اوج لذت جنسی رسیدید و تقریبا پس از حدود ۲۰ دقیقه تلاش مکرر، تعجبی ندارد که بخواهید درازی بکشید و سپس برای صرف غذایی که همسرتان برای شما آماده کرده (درست همان خانمی که چند لحظه پیش برای لذت بخشیدن به او تلاش کرده اید) از خواب بلند شوید. اما گاهی اوقات اگر می خواهید همسرتان در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشد، خوابیدن و چرت زدن پس از اتمام رابطه اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی رود. بنابراین به جای اینکه رویتان را برگردانید و شروع کنید به خر خر کردن در این قسمت نکاتی را برایتان بازگو می کنیم که انجام آنها نتایج مطلوبی در بر دارد. پاشو، رفیق واضح است که دلیل احساس خستگی و نیاز به خواب در آقایون، پس از اتمام معاشقه، به مسائل زیست شناختی باز می گردد. پس از رسیدن به مرحله اوج لذت جنسی هورمون هایی به نام “اکسی توسین” آزاد می شود که به طور طبیعی احساس خواب آلودگی در فرد ایجاد می نمایند. اما باید دقت داشته باشید؛ چراکه این امر نیز در اثر واکنش های خاص فردی در شخص ایجاد می شود: بیشتر آقایون عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس کرده و به درستی تنفس نمی کنند.بنابراین به جای حبس کردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. این کار نه تنها لذت شما را بیشتر می کند، بلکه به شما کمک می کند که هشیاری خود را نیز حفظ کنید، حداقل برای مدت زمان کوتاهی. اما اگر فراموش کردید که تنفس کنید پس از چند لحظه استراحت، بلند شوید و یک دوش آب سرد بگیرید. این کار باعث می شود حالت خواب آلودگی در شما از بین برود. تمام کارهای جالب حالا نوبت به این می رسد که کاری کنید تا همسرتان احساس کند که برای شما یک دنیا ارزش دارد. برخی از این پیشنهادها به شما کمک می کند که بتوانید تا حدی به تنبلی هایتان ادامه دهید. او را همچنان نوازش کنید پس از هر بار معاشقه لازم نیست ژست های آنچنانی به خود بگیرید. بسیاری از خانم ها پس از اتمام رابطه جنسی تا حد زیادی آسیب پذیر می شوند، به همین دلیل باید کاری کنید تا او بداند که شما به اندازه قبل او را دوست می دارید و مانند گذشته برایش ارزش قائل هستید. متاسفانه با نگاه کردن به سقف و یا تماشای تلویزیون شرایط خیلی بدتر می شود. به جای این، سعی کنید او را نوازش کنید، دستتان را بر روی پای او بگذارید و به آرامی بدن او را لمس کنید، همچنین می توانید با موهای او نیز بازی کنید. لازم نیست خیلی سکسی برخورد کنید؛ او به راحتی می تواند عطوفت، مهربانی، و توجه شما را دریابد. تمیز کردن پس از اینکه مدتی در کنار هم دراز کشیدید و به آرامش دست پیدا کردید، وان حمام را پر از آب گرم کنید (البته اول مطمئن شوید که وان تمیز است) اجازه دهید در میان پاهایتان دراز بکشد و از وجود یکدیگر لذت ببرید. او را صابونی کنید، و کمی ماساژ دهید. هیچ شکی وجود ندارد که او به لحظه لحظه این دقایق عشق می ورزد. با هم شام تهیه کنید من هیچ مردی را نمی شناسم که پس از برقراری رابطه جنسی احساس گرسنگی شدید نکند. اما به جای اینکه به پهلو دراز بکشید و بگویید: “خانوم یک چیزی برای خوردن درست کن” پیشنهاد دهید که هر دو با هم شام را آماده کنید. می توانید در حالیکه او گوشت را آماده می کند، شما سبزی ها را خرد کنید؛ یا مثلا چیزهایی را با هم مخلوط کنید و بخورید که تا حالا نمی خوردید؛ به عنوان مثال شکلات فندقی و پاپ کرن! تنها هدف این است که شما باز هم پس از لذت جنسی، زمانی را صرف با هم بودن کنید. دو مرتبه انجام دهید اگر تمایلی به انجام مجدد این کار دارید و این میل را در او نیز مشاهده می کنید، از پیش نوازی شروع کنید. چند لحظه صبر کنید تا انرژی از دست رفته را باز جویید، و دو مرتبه از ابتدا همه چیز را از سر بگیرید. از بوسیدن لب هایش شروع کنید، رفته رفته تمام بدنش را لمس کنید. باید کاری کنید تا تحریک شده و تمایل برقراری ارتباط مجدد را پیدا کند. زمانی که او به یک چنین احساسی دست پیدا کرد به راحتی می توانید رابطه را از نو تکرار کنید. با هم چرت بزنید اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است که در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می کند، شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید: “چرا برای بدست آوردن انرژی یک چرت نزنیم؛ بعد می تونیم با هم دوش بگیریم، شام رو آماده کنیم و دوباره این کارو تکرار کنیم.” و فراموش نکنید که دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود که او شما را به این روز در آورده. تشکر و قدردانی رسیدن به مرحله اوج لذت خیلی خوب است، حتی می توان گفت که بی نظیر است؛ اما باید همواره به خاطر داشته باشید که شخص دیگری نیز همراه با شما بوده و وجود او باعث شده که شما به این موقعیت دست پیدا کنید. بنابراین به هر نحوی که میتوانید باید او را متوجه کنید که وجودش برایتان ارزشمند است و از او قدردان و متشکر هستید. نکات مهم بعد از رابطه جنسی تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی جی3 http://ji3.ir آ3ب http://a3b.ir طبتاج http://tebtaj.ir محتوای این سایت جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

سردبیر

محسن باقری

ما عاشق 'گیلان هستیم و برای گسترش زبان گیلکی و فرهنگ اصیل گیلانی بین مردم سراسر دنیا، از سال 1399، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری هم زبان های عزیزمان در سراسر دنیا، تلاش میکنیم

دسترسی سریع