آبتین حیدرزاده : افزایش کرونا در گیلان

در حال حاضر ۴۵۰ بیمار در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند که ۹۷ نفر از این تعداد در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

گیلان پتانسیل تغییر وضعیت کرونا به قرمز را دارد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جمعیت بالای سالمندان استان اشاره کرد و گفت: گیلان با توجه به این موضوع پتانسیل تغییر وضعیت به قرمز را دارد.

آبتین حیدر زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: بر خلاف اعتقاد عمومی مبنی بر روند ثابت وضعیت شیوع کرونا در گیلان، به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند ابتلاء در استان رو به افزایش است

وی افزود: در حال حاضر ۴۵۰ بیمار در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند که ۹۷ نفر از این تعداد در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

حیدرزاده با اشاره به اینکه مردم اطلاعات و توصیه‌های پیشگیری را تنها از سایت‌های معتبر دریافت کنند، گفت: یکی از مشکلات امروز در بحث کرونا، دید و بازدید جوانان و کارکنان برخی ادارات از خانه‌های سالمندان است که بسیاری از این افراد نیز تست کرونا نداده‌اند.

وی با اشاره به شکننده بودن وضعیت گیلان، تاکید کرد: گیلان به دلیل دارا بودن جمعیت بالای سالمندی پتانسیل تغییر وضعیت کرونا به قرمز را دارد.

محسن باقری خطیبانی

محسن باقری خطیبانی هستم. در استان گیلان شهر زیبای رشت به دنیا اومدم. سالهاست در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستم. در سال 1399 با ثبت آدرس اینترنتی گیلان رشت دات آی آر تصمیم به راه اندازی سایتی که شامل اخبار گیلان، گردشگری و بوم گردی در گیلان و معرفی غذاها و رستوران های گیلان باشه گرفتم. نظرات گرانبهای شما در ادامه این راه پشتوانه و مشوق من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + نوزده =

پست بعدی

بازداشت 385 شکارچی متخلف در گیلان

د فوریه 1 , 2021
سالانه بیش از 200 هزار پرنده آبزی و کنارآبزی مهاجر، پهنه های آبی گیلان را برای زمستان گذرانی انتخاب می‌کنند که حدود 20 گونه از همین پرندگان مهاجر، نادر و کمیاب هستند. وی تصریح کرد: بیشترین اسلحه‌های شکاری در تالاب انزلی و بیشترین دام‌های هوایی در چاف و چمخاله لنگرود و شهرستان لاهیجان کشف شده است.

سردبیر

محسن باقری خطیبانی

تصمیم گرفته ایم به مرجع خبری , اطلاع رسانی و آموزشی کاملی برای مردم مهمان نواز و دوست داشتنی گیلان تبدیل بشیم و فرهنگ غنی و پربار گیلان و گیلانی را به مردم ایران و جهان معرفی کنیم. در این راه به همراهی و پشتیبانی شما خوبان نیاز داریم . ارتباط با من : 09118334844

دسترسی سریع