اعضای پیوندی داریوش سیرتی به سه جوان نیازمند اهدا شد

اعضای پیوندی داریوش سیرتی، جوان ۱۹ ساله رودباری، اهل و ساکن روستای نوده عمارلو رودبار به سه بیمار نیازمند عضو، زندگی دوباره بخشید.

اعضای پیوندی داریوش سیرتی، جوان ۱۹ ساله رودباری، اهل و ساکن روستای نوده عمارلو رودبار به سه بیمار نیازمند عضو، زندگی دوباره بخشید.


داریوش سیرتی که دوران خدمت سربازی خود را طی می‌کرد، جمعه‌شب گذشته، براثر سانحه تصادف موتورسیکلت با خودروی سواری، دچار مرگ مغزی شد.
پس از مراحل تائید مرگ مغزی توسط پزشکان متخصص با رضایت خانواده ایثارگرش، صبح امروز کبد وی در مرکز فراهم آوری مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت برداشته و به بیمار نیازمند پیوند زده شد.
دو کلیه این نام‌آور گیلانی جهت پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان بوعلی سینا شیراز منتقل شد.
داریوش سیرتی، هجدهمین اهداکننده از استان گیلان در سال جاری است.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   ارسلان زارع : سفرهای غیرضروری می‌تواند عاملی مهم در تغییر رنگ‌بندی‌های کرونایی در استان گیلان باشد.

محسن باقری خطیبانی

محسن باقری خطیبانی هستم. در استان گیلان شهر زیبای رشت به دنیا اومدم. سالهاست در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستم. در سال 1399 با ثبت آدرس اینترنتی گیلان رشت دات آی آر تصمیم به راه اندازی سایتی که شامل اخبار گیلان، گردشگری و بوم گردی در گیلان و معرفی غذاها و رستوران های گیلان باشه گرفتم. نظرات گرانبهای شما در ادامه این راه پشتوانه و مشوق من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

پست بعدی

هک صفحه شخصی استاندار گیلان در اینستاگرام

چ فوریه 17 , 2021
شب گذشته در صفحه اینستاگرام ارسلان زارع پیامی به نمایش درآمده بود که خبر از هک این صفحه می‌داد.

سردبیر

محسن باقری خطیبانی

تصمیم گرفته ایم به مرجع خبری , اطلاع رسانی و آموزشی کاملی برای مردم مهمان نواز و دوست داشتنی گیلان تبدیل بشیم و فرهنگ غنی و پربار گیلان و گیلانی را به مردم ایران و جهان معرفی کنیم. در این راه به همراهی و پشتیبانی شما خوبان نیاز داریم . ارتباط با من : 09118334844

دسترسی سریع