به گزارش پایگاه خبری درسیاهکل، «مجید دهقان» به عنوان «مسئول سبک فول کیک بوکسینگ» و «مسئول انجمن ورزش های رزمی هیئت ورزش کارگری» شهر سیاهکل منصوب شد.

دهقان که به عنوان مربی کیک بوکسینگ و دفاع شخصی و سلاح های سرد و هنرهای فردی درسیاهکل در حال فعالیت می باشد؛ پیش از این به عنوان نماینده کمیته دفاع شخصی و سلاح های سرد هیئت ورزش های رزمی شهرستان سیاهکل منصوب شده بود. (لینک خبر)

دهقان از سال ۱۳۶۷ و در سن ۱۰ سالگی ورزش رزمی کونگ فو را زیر نظر استاد عباس خجسته درسیاهکل آغاز کرد.

وی در سال ۷۷ به خدمت سربازی رفت و پس از دو سال وقفه در انجام فعالیت ورزشی خود، در سال ۷۹ به ورزش رزمی سلامی دوباره گفت اما اینبار در سبک کیک بوکسینگ و زیر نظر استاد ابوالفضل حسینی کار خود را دنبال کرد.

از سال ۸۲ به بعد، دهقان به صورت آزاد کار خود را دنبال کرد و در محضر اساتیدی همچون علی نوروزپور رئیس سبک نیوفایت کیک بوکسینگ در شهرستان های آستانه اشرفیه و رشت و همچنین استاد محمد معاف و استاد اردشیر داوطلب درسیاهکل کار خود را ادامه داد.

این استاد ورزش رزمی سیاهکل، در سال ۱۳۹۱ به مدت یک سال مسئولیت سبک نیوفایت کیک بوکسینگ در استان گیلان را برعهده داشت و در همین سال نیز دبیر اجرایی سبک نیوفایت کیک بوکسینگ در سطح کشور بود.

دهقان در سال ۹۱ تیم سیاهکل را در مسابقات کشوری سبک نیوفایت کیک بوکسینگ قهرمان کرد و خود نیز به عنوان بهترین مربی در این مسابقات شناخته شد.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   ماجرای اختلاف علیرضا بیرانوند و باشگاه پرسپولیس چیست ؟ پارس فوتبال

وی همچنین در دوران تحصیل خود در رشته های ورزشی دوچرخه سواری، دو و میدانی و پینگ پنگ مقام های زیادی در سطح شهرستان و استان گیلان کسب کرده است.

این ورزشکار سیاهکلی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت علوم ورزش از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دارای مدرک مربی گری درجه سه الیت کیک بوکسینگ بوده و در حال پرورش دادن جوانان ورزش کار سیاهکلی می باشد.

انتهای پیام/

عضویت کانال تلگرام در سیاهکل

نوشته انتصاب «مجید دهقان» به عنوان «مسئول سبک فول کیک بوکسینگ» و «مسئول انجمن ورزش های رزمی هیئت ورزش کارگری» شهر سیاهکل + حکم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی در سـیاهکل. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 7 =