به گزارش درسیاهکل، امام جمعه و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان سیاهکل با حضور در فرمانداری، با رحمت حیدری نژاد آستانه فرماندار جدید سیاهکل دیدار کردند.

فرماندار سیاهکل در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از این حضور و اظهار محبت، حضور در شهرستان سیاهکل و آغاز این مسئولیت در ماه پر فضیلت رجب را افتخاری برای خود دانست و اظهار امیدواری کرد تا با این همدلی و تعامل در بین مسئولین و حمایت های مردم، شاهد شکوفایی و توسعه همه جانبه شهرستان سیاهکل باشیم.

حیدری نژاد در ادامه، دعای خیر خانواده معظم شهدا و تمامی پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و هشت سال دفاع مقدس را یک پشتوانه خوب و موثر برای مسئولین دانست و تصریح کرد: از پیشنهادات و راهکار های تمامی عزیزانی که می توانند برنامه ای ارائه کنند و طرحی داشته باشند تا سیاهکل، شهرستانی توسعه یافته باشد و در خدمت بی منت به مردم، شرمنده خون پاک شهدا نباشیم، استقبال خواهم نمود و قطعا در مسیر عزت و سربلندی مردم نیز از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد شد.

وی افزود: از تمام کسانی که می توانند برنامه ارائه کنند، از جوانان، دانشجویان و همه عزیزانی که دل در گرو توسعه شهرستان سیاهکل دارند دعوت می کنم تا با ارائه راهکار و اعلام نظرات خود به ما در این راه کمک نمایند تا با این وحدت و همدلی خوبی که در شهرستان وجود دارد بتوانیم شاخص های توسعه ای شهرستان را ارتقاء دهیم و مردم نیز این تحول را ببینند.
انتهای پیام/

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   سرهنگ «علی یعقوبی» فرمانده سپاه سیاهکل شد + گزارش تصویری

عضویت کانال تلگرام در سیاهکل

نوشته دعوت فرماندار از جوانان، دانشجویان و افرادی که دل در گرو توسعه سیاهکل دارند برای ارائه پیشنهادات و راهکارها اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی در سـیاهکل. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دو =