به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رضا صادقی با انتشار پستی برای نجات حمید صفت مطرح کرد: من این جوون و ندیدم و اشنایی باهاش از موسیقیش دارم، نمیدونم دنیاش چه شکلیه اما میدونم دنیای مردمش براش مهمه، حال مردمش براش عزیزه و از همه مهمتر درد مردمش براش درد خودشه… امروز خبری شنیدم از «قصاص» که دعا میکنم صحت نداشته باشه.

خانواده مرحوم کاملا حق دارن قلبشون شکسته باشه و خشم داشته باشن، اما به عنوان یه کمترین اهل هنر و سرزمینم و ریش سفیدی که دارم، خواهش کنم و حتی التماس کنم از این خانواده داغ دیده، با بخشش و بزرگیشون کام مردم رو شیرین کنن، روزای تلخیه و شک ندارم شما این تلخی رو از همه بیشتر لمس کردین، پس تمنا دارم با بزرگیتون دل مردم و اول سالی شاد کنید که قطعا کار اسونی نیست اما از شما بعید نیست این بخشش.

از همه مردم عزیزم بخصوص هنرمندان خواهش دارم، تقاضای بخشش کنن برای حمید، یه جوون که آینده میتونه جلو راهش باشه با کلی اتفاق خوب… دوستان سکوت نکنید، این سکوت فقط حسرت و شرم به بار میاره.

Share

The post از این خانواده داغ دیده التماس می‌کنم با بخششون کام مردم رو شیرین کنند appeared first on پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   “گیل آوا همام” سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع محیط زیست گیلان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 19 =