به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمود قاسمی به اتفاق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در محل بخشداری‌های مرکزی و بخش پره سر از محل ثبت نام داوطلبین شوراهای اسلامی روستاها بازدید کرد و افزود: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۹۴ روستای شهرستان رضوانشهر برگزار می‌گردد که از این تعداد، ۴۵ روستا در بخش مرکزی و ۴۹ روستا در بخش پره سر واقع شده است.

وی ادامه داد: تعداد شوراهای اسلامی ۵ نفره ۴ روستا که بخش مرکزی و پره سر هرکدام ۲ روستا و همچنین تعداد شوراهای ۳ نفره بخش مرکزی ۴۳ و بخش پره سر ۴۷ روستا می‌باشد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان رضوانشهر با اشاره به روند ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی گفت: داوطلبان می‌توانند به چهار روش به صورت حضوری در بخشداری‌ها و به صورت غیر حضوری از طریق اپلکیشن و نرم‌افزار موبایلی و دفاتر پیشخوان دولت و کافی نت‌ها ثبت نام نمایند و کد رهگیری دریافت نمایند، که با توجه به شیوع ویروس کرونا به داوطلبان توصیه می‌گردد به صورت غیرحضوری ثبت نام نمایند و لزومی به مراجعه حضوری به بخشداری‌ها نیست و ضرورتی به تحویل فیزیکی مدارک نمی‌باشد.

وی افزود: با عنایت به اینکه تعداد روستاها زیاد است و قطعا داوطلبین هم تعدادشان زیاد خواهد شد از داوطلبین تقاضا می‌کنم که ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

قاسمی تأکید کرد: دهیاران روستاها موظفند فارغ از وابستگی‌های قومی و جناحی به فرد و یا افراد مختلف، زمینه حضور روستائیان را در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی را فراهم کنند

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   توقف ضبط “خندوانه” شایعه است | تا قبل از محرم و صفر روی آنتن خواهیم بود

وی با تأکید بر سلامت و امنیت انتخابات ابراز امیدواری کرد: انتخابات امسال پشتوانه‌ای برای نظام است که باید سالم و قانونمند برگزار گردد و همه باید با بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ها و گروه‌های اجتماعی با اطلاع‌رسانی دقیق و امید آفرینی در جامعه زمینه و بستر انتخاباتی پر شور و آگاهانه با مشارکت حداکثری را در جامعه فراهم نمائیم.

ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ساعت هشت صبح روز گذشته دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ۲۲ فروردین (به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

Share

The post داوطلبین انتخابات شوراهای روستا ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند appeared first on پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =