به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رحیم حیدری در حاشیه بازدید از کانال های آب شهرستان در گفتگو با دیارمیرزا در مورد آخرین وضعیت این شهرستان در زمینه بیماری کرونا گفت: قرمز شدن رنگ کرونایی لنگرود دلایل مختلفی داشت که یکی از این دلایل سفرهای نوروز بود که سبب شد شهرستان لنگرود به وضعیت قرمز برسد.

فرماندار شهرستان لنگرود گفت: بنده معتقد هستم همان طور که در گذشته شرایط قرمز را به زرد تبدیل کردیم این بار نیز با آرامش و همکاری همه مسئولان و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف و مردم به شرایط عادی برمی گردیم.

حیدری افزود: محدودیت‌های تردد و تجمع در کنار کاهش زمان کار اصناف و بازار با وضعیت قرمز در شهرستان لنگرود بیشتر خواهد شد که نیازمند همکاری و تلاش عموم مردم و اصناف و مسئولان هستیم تا این بیماری را در شهرستان کنترل کنیم.

فرماندار شهرستان لنگرود در مورد آخرین وضعیت آبرسانی کشاورزی در فصل زراعی گفت: علیرغم هماهنگی‌های لازم برای ساخت سر دهنه ها و تلاش بخشداران، شهرداران و دهیاران متاسفانه ایستگاه های پمپاژ هنوز تعمیر نشده و مسیرهای آبرسانی را تمیز نکرده اند.

وی با اشاره به این مطلب که برخی از این مسیرها خارج از حوزه شهرستان قرار دارند گفت: از جمله مسیر نهر زاکله بر و سیفون لاشیدان دارای گرفتگی ۲۰ ساله است که در این باره جلسه‌ای با مدیر عامل آب منطقه‌ای داشتیم و قرار شده بود در ۱۰ روز گذشته به این کار رسیدگی شود اما در بازدیدی که امروز داشتیم هنوز هیچ اقدام عملی صورت نگرفته و متاسفانه با رها سازی آب در این مسیر در بالادست این سیفون و آب لبریز می شده در حالی که پایین دست آن شهرستان لنگرود قرار دارد که در تامین آب دچار مشکل خواهد بود.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   واکسیناسیون کرونا در ایران؛ اندک و پرابهام | ایرانی ها، کِی به واکسن می رسند؟


Share

The post سفرهای نوروزی یکی از دلایل قرمز شدن وضعیت لنگرود | ایستگاه های پمپاژ تعمیر نشده است appeared first on پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =