به گزارش خزرآنلاین، شهردار لنگرود در نشست تجلیل از نخبگان والیبال باشگاه شهرداری لنگرود گفت: به مدیریت و عوامل اجرایی والیبال باشگاه شهرداری لنگرود خسته نباشید عرض میکنم.

وی با بیان اینکه از جمله اهداف بلند مدت ما در دوره مدیریتی اخیر ، پرورش بازیکنان والیبال در سنین پایه و ساخت یک نسل والیبالیست در شهرستان بوده، افزود: در سال ۹۹ بخشی از آثار این حمایت ها نمایان گردید.

مندس رجایی تلاش وافر و همدلی موجود مابین کادر فنی و مدیریتی تیم های باشگاه را باعث توسعه و پیشرفت این رشته در سالهای اخیر دانست و افزود: این موضوع می تواند الگویی برای سایر رشته ها نیز باشد.

در ادامه مهندس منصفی، عضو شورای شهر لنگرود هم ضمن تقدیر از اعضای کادر فنی گفت: دیدن موفقیت های باشگاه شهرداری بخصوص در سنین پایه ای برای اعضای شورای اسلامی شهر مایه خرسندی است.

وی افزود: از مدیریت و کادر فنی میخواهیم که این مسیر آموزش محور را با جدیت و همیّت دنبال کنند و از این بچه های با استعداد ، غافل نشوند.

مجید صبوحی، مدیر تیم هم حمایت مهندس رجایی و اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش خستگی ناپذیر مربیان باشگاه را مهمترین عامل توسعه والیبال در رده های پایه و کسب عناوین برتر در طول سال گذشته دانست و گفت: با تکمیل و توسعه زیرساخت ها و منابع انسانی موجود و ارتقای کیفی دانش فنی مربیان ، یقینا والیبال لنگرود و باشگاه شهرداری در سالهای آتی ،‌ باز هم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی افزود: توجه جدی به مبحث افزایش تراز قدی بازیکنان باشگاه در رده های سنی پایه و تمرکز بر روی بازیکنان قدبلند ، در دستور کار مربیان باشگاه قرار دارد.

در ادامه محمد صادقی ملی پوش لنگرودی والیبال کشور با تشکر از حمایت های شهردار لنگرود، اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس هیات والیبال لنگرود، گفت: با توجه به جدیت و توان فنی که بنده از مربیان باشگاه شهرداری لنگرود سراغ دارم، در سال های آتی بازیکنان بزرگی از لنگرود به سطح اول والیبال کشور معرفی می شوند.


والیبال لنگرود

نوشته شهردار لنگرود: تربیت و پرورش یک نسل والیبال هدف بلندمدت ما در دوران مدیریتی بوده است اولین بار در خزرآنلاین – اخبار رشت | اخبار گیلان. پدیدار شد.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   بازرس کل استان گیلان: طمع‌کاران به دلیل زمین ۸۵ هکتاری، کارخانه پوشش را از حرکت بازداشتند

By paniz