به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی عصر چهارشنبه در جریان بازدید از مؤسسه تحقیقات برنج با اشاره به اقدامات بسیج در راستای تحقق راهبردهای نظام و دولت، اظهار کرد: بسیج همواره در راستای رفع نیازهای جامعه در حوزه‌های مختلف نقش آفرینی کرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تولید مواد غذایی سالم و بهینه در کشور یک ضرورت بوده و اهمیت آن بر همگان روشن است، گفت: مسئله خودکفایی در محصولات راهبردی همواره مورد توجه بسیج بوده است.

وی با اشاره به امضای یک تفاهم نامه با وزیر جهاد کشاورزی در خصوص در حوزه تولید محصولات راهبردی، اضافه کرد: طی سه سال اخیر یک طرح جهش تولید در راستای تولید محصولات راهبردی اجرایی کردیم.

سردار سلیمانی عملکرد و گزارشات رسیده از مؤسسه تحقیقات برنج را امیدوار کننده ارزیابی کرد و افزود: در حوزه برنج و گندم به خودکفایی رسیده‌ایم و این مسئله باید تثبیت شود تا شرایط آب و هوایی مشکلاتی را ایجاد نکند.

رئیس بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه گیلان باید در مسیر خودکفایی تولید برنج قرار گیرد، تصریح کرد: بسیج مستضعفین با تمام توان خود جهت تحقق شعار سال اقدام می‌کند و برای خودکفایی گیلان در تولید برنج آمادگی هرگونه همکاری هستیم‌.

سردار سلیمانی با اشاره اینکه بسیج از همه ظرفیت خود برای افزایش تولید برنج در کشور بهره می‌گیرد، بیان کرد: یکی از اولویت‌های بسیج در این استان، به خودکفا رسیدن برنج است.

Let’s block ads! (Why?)

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   ۸۵۰۰ هزار بسته معیشتی در میان نیازمندان رشتی توزیع می شود

By

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =