به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر پنجشنبه در جریان بازدید از یک واحد تولیدی پوشاک با بیان اینکه تقاضا، سرمایه، تجربه و زیرساخت در کشور وجود دارد، گفت: در حوزه پوشاک تقاضای منطقه‌ای نیز داریم و سازمان بسیج از فرآیند تولید و عرضه البسه در شأن بانوان ایرانی حمایت می‌کند.

وی تصریح کرد: شعار امسال یک راهبرد قابل تحقق است و طرفیت‌های دانش، علم و فناوری، مدیریتی، سرمایه و دارایی‌های مالی ما باید در این جهت باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر حمایت از زیرساخت‌های حوزه تولید، اضافه کرد: باید مسیر افزایش تولید، ایجاد اشتغال، قطع وابستگی به خارج و تأمین نیاز داخل و همچنین بالا رفتن سرانه ملی را هموار کنیم.

سردار سلیمانی با بیان اینکه چشم‌انداز این واحدهای تولیدی در استان گیلان باید بزرگ باشد، تصریح کرد: کلینیک‌های صنعتی بسیج در سطح استان فعالیت دارند و امسال باید فعالیت خود را نسبت به گذشته تشدید کنند.

وی با تاکید بر ارتقای شرایط واحدهای تولیدی که سابقه دیرینه در حوزه تولید پوشاک دارند، اظهار کرد: بسیاری از این شرکت‌ها بازارهای بین‌المللی نیز دارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بسیج برای تحقق شعار سال در موضوع صنعت، کشاورزی، دانش بنیان و ایجاد اشتغال برنامه دارد و در کنار سایر دستگاه‌ها در پشتیبانی از واحدهای تولیدی برنامه داریم.

سردار سلیمانی بیان کرد: مشکلات بیش از ۴۰۰ واحد تولیدی در گیلان احصا شده و در تلاش هستیم تمام موانع را از پیش روی این واحدها برداریم.

Let’s block ads! (Why?)

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   موردی از فاسیولا در گیلان مشاهده نشده است

By

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =