به گزارش ندای گیلان از رشت، شراره کاوسی معاون هماهنگی برنامه‌وبودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان ظهر امروز با تبریک فرارسیدن نوروز، اظهار داشت: با تلاش‌های صورت‌گرفته و در راستای تکریم بازنشستگان محترم، مطالبات مانده ذخیره مرخصی بازنشستگان سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ دستگاه های اجرایی استان گیلان در آستانه نوروز ۱۴۰۰ پرداخت شد.

وی با بیان اینکه مطالبات مذکور برای سال ۱۳۹۷ معادل ۸۶۷۳۴ میلیون ریال و برای سال ۱۳۹۸ معادل ۱۱۰۲۲۸ میلیون ریال بود، خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۹۶۹۶۲ میلیون ریال به بازنشستگان ۱۹ دستگاه اجرایی استان پرداخت شد.

معاون هماهنگی برنامه‌وبودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان تصریح کرد:همچنین در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و در راستای انضباط مالی، بدهی دستگاه‌های اجرایی استان گیلان به دستگاه‌های خدمت‌رسان به مردم (آب، برق گاز و…)، پرداخت شد.

کاوسی در پایان خاطرنشان کرد: فرزندان مردم گیلان در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با همکاری سایر دستگاه‌ها تلاش کردند به‌رغم همه مشکلات و مسائل موجود در سال ۱۳۹۹، از بار دغدغه‌های بازنشستگان محترم بکاهند و قطعاً این روند در سال آینده نیز با تلاشی مضاعف دنبال خواهد شد.

نوشته مطالبات مانده ذخیره مرخصی بازنشستگان دستگاه های اجرایی گیلان در آستانه نوروز ۱۴۰۰ پرداخت شد/انضباط مالی در دستور کار سازمان مدیریت وبرنامه ریزی اولین بار در پایگاه خبری ندای گیلان|اخبار گیلان و ایران پدیدار شد.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   فاطمه کامیاب: ۸۰۰ نفر از کارآموزان من وارد بازار کار شده اند/همیشه همسرم حامی و پشتیبان من در تمام این مسیر است/مهمترین هدف در زندگی کمک به جوانان و دختران سرزمینم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + چهارده =