به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهرستان رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال 1400 از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده که یک راهبرد قابل تحقق است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تمامی ظرفیت‌های درون کشور از جمله ظرفیت سرمایه و دارایی‌های مالی باید به سمت تحقق شعار سال سوق یابد خاطرنشان کرد: پشتیبانی از زیرساخت‌های تولید در این مسیر الزامی است.

سردار سلیمانی با اشاره به ضرورت نقش‌آفرینی جهت ارتقاء تولید، قطع وابستگی‌ها به خارج و بالارفتن درآمد سرانه‌ ملی ابراز داشت: امروز از چندین واحد تولیدی رشت و کارخانجات مختلفی که سال گذشته، جهش تولید داشتند بازدید کردیم و معتقدیم برای تحقق چشم‌اندازهای آنان در سال جدید پشتیبانی‌های لازم باید صورت گیرد و موانع آنها برطرف شود.

وی به فعالیت کلینیک‌های صنعتی بسیج در سطح استان اشاره و بیان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در کانون توجه بسیج قرار دارند و معتقدیم بازارهای بین‌للمللی می‌بایست به روی این واحدها باز شود.

رئیس سازمان بسیج ابراز داشت: بسیج برای تحقق شعار سال در موضوع صنعت، کشاورزی، دانش‌بنیان و ایجاد اشتغال مولد برنامه دارد و در کنار سایر دستگاه‌های مسئول نقش‌آفرین خواهیم بود.

سردار سلیمانی با اشاره به وضعیت واحدهای تولیدی در سطح استان گیلان خاطرنشان کرد: وضعیت 400 واحد تولیدی در گیلان بررسی و مسائل و مشکلات آنها فهرست شد و مشکلاتشان در کارگروه مربوطه مطرح خواهد شد و تلاش داریم که مشکلات و موانع آنها را از پیش روی واحدها برداریم.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   فسخ قرارداد واگذاری شرکت صنایع پوشش گیلان / اخلال ‌خریداران شرکت رشت الکتریک ایران ‌در نظام تولید

انتهای پیام/612/ش

Let’s block ads! (Why?)

By

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نوزده =