صدور ده هزار برگه جریمه برای خودروهای غیربومی در گیلان

♦صدور ۸ تا ۱۰ هزار برگه جریمه برای خودروی غیر‌بومی در گیلان

🔻رئیس پلیس‌راهرو گیلان:

🔹بارها اعلام‌شده برخی از خودروهای غیربومی به دلیل اشتغال یا مراجعه برای درمان و خرید مایحتاج ضروری مجبور به ورود در محدودیت‌ها هستند که در صورت ارائه مستندات کافی به اجرائیات پلیس، قبض جریمه صادره، رفع اثر خواهد شد.

🔹تردد خودروهای غیربومی به سبب طولانی شدن پروسه محدودیت‌ها بین ساعت ۲۱ تا ۴ صبح بسیار زیاد و نیروی انسانی پلیس وقت و توان مکفی برای توقف خودرو و تسلیم برگه‌های جریمه به صاحبان آن‌ها را ندارد و علاوه بر آن دوربین‌ها در معابر، فرآیند اعمال قانون خودروها را انجام می‌دهند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   سیر نزولی آمار بستری های کرونا در گیلان

محسن باقری خطیبانی

محسن باقری خطیبانی هستم. در استان گیلان شهر زیبای رشت به دنیا اومدم. سالهاست در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستم. در سال 1399 با ثبت آدرس اینترنتی گیلان رشت دات آی آر تصمیم به راه اندازی سایتی که شامل اخبار گیلان، گردشگری و بوم گردی در گیلان و معرفی غذاها و رستوران های گیلان باشه گرفتم. نظرات گرانبهای شما در ادامه این راه پشتوانه و مشوق من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

پست بعدی

آخرین رنگ بندی کرونا در استان های ایران

د فوریه 8 , 2021
بر اساس آخرین تحلیل ها، ۳۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۷۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۳۴ شهرستان نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

سردبیر

محسن باقری خطیبانی

تصمیم گرفته ایم به مرجع خبری , اطلاع رسانی و آموزشی کاملی برای مردم مهمان نواز و دوست داشتنی گیلان تبدیل بشیم و فرهنگ غنی و پربار گیلان و گیلانی را به مردم ایران و جهان معرفی کنیم. در این راه به همراهی و پشتیبانی شما خوبان نیاز داریم . ارتباط با من : 09118334844

دسترسی سریع