بارش شدید برف در گیلان

پیش‌بینی بارش شدید برف در گیلان/ استان در آماده‌باش کامل است

🔺️بنابر پیش‌بینی هواشناسی بارش برف از صبح در گیلان آغاز می‌شود و گیلانیان برفی تا حدود یک متر(ارتفاعات) را تجربه خواهند کرد؛ اما درعین‌حال تمامی دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران گیلان آمادگی کامل در بحران پیش رو دارند.

🔺️به گفته هواشناسی گیلان و به اذعان مدیریت کل مدیریت بحران استانداری، گیلانیان طی برف روزهای آینده سرمای بسیار شدیدی را تجربه خواهند کرد.

🔸️مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از مردم خواسته صرفاً در مواقع اضطراری اقدام به تردد در محورهای گیلان داشته باشند و در صورت ضرورت حتماً با تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ از مبدأ حرکت کنند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید :   آخر هفته برفی در گیلان

محسن باقری خطیبانی

محسن باقری خطیبانی هستم. در استان گیلان شهر زیبای رشت به دنیا اومدم. سالهاست در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستم. در سال 1399 با ثبت آدرس اینترنتی گیلان رشت دات آی آر تصمیم به راه اندازی سایتی که شامل اخبار گیلان، گردشگری و بوم گردی در گیلان و معرفی غذاها و رستوران های گیلان باشه گرفتم. نظرات گرانبهای شما در ادامه این راه پشتوانه و مشوق من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

پست بعدی

آخرین وضعیت راه های مواصلاتی استان گیلان

چ فوریه 24 , 2021
گیلان در آماده باش کامل

سردبیر

محسن باقری خطیبانی

تصمیم گرفته ایم به مرجع خبری , اطلاع رسانی و آموزشی کاملی برای مردم مهمان نواز و دوست داشتنی گیلان تبدیل بشیم و فرهنگ غنی و پربار گیلان و گیلانی را به مردم ایران و جهان معرفی کنیم. در این راه به همراهی و پشتیبانی شما خوبان نیاز داریم . ارتباط با من : 09118334844

دسترسی سریع